فهرست
مسئول افت آندو: کی روش!
مسئول افت آندو: کی روش!

مسئول افت آندو: کی روش!

آی اسپورت – رد پای کارلوس کی روش در افت آندرانیک تیموریان. این نکته ای است که خبرآنلاین درباره کنار گذاشتن آندو از گسترش، به آن اشاره کرده و نوشته: آندو پس از اینکه از تیم‌ملی کنار رفت، در تیم‌های مثل نفت‌تهران و ماشین‌سازی و گسترش‌فولاد بازی کرد. اما هیچوقت همان آندوی سابق نشد. به طوریکه انگار نپوشیدن پیراهن تیم‌ملی روی عملکرد فنی او در بازی‌های باشگاهی نیز تاثیر داشت. نکته جالب درباره افت محسوس آندو این بود که کارلوس کی‌روش زودتر از اینکه کاپیتان تیمش اسیر چنین روزهایی شود، او را کنار گذاشت.

۵۵ ۵  
آی اسپورت
2017-10-20 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
طبیعیه کسی که سال ها جزو ارکان تیم ملی و در کانون توجهات بوده و به کاپیتانی رسیده ناگهان از سکه بیفته و انتظار داشته باشیم با انگیزه یه جوون جویای نام بیاد در مسابقات لیگ در زمین های بی تماشاچی شهرستان بدرخشه!! درسته به دلیل روحیات خاصش آندو هرگز ستاره اول نبود (نه مثل کریمی کایزماتیک بود نه مثل نکونام روحیه رهبری و لیدری جوونارو داشت) و با سوء مدیریت سرژیک در سه سال هفت باشگاه عوض کرده که در فوتبال حرفه ای خودکشیه ولی یادمون نره در روند جاافتادن شیوه و سبک کیروش حدفاصل مقدمانی 2014 تا جام جهانی و جام ملتهای آسیا آندو فوق العاده بود که علاوه بر وظایف تخریبی کیفیت بازیسازی و آمار پاس گل بالایی داشت و بعنوان کاپیتان در تیمی که اشکان بدون تیم دعوت میشه حقش نبود اینطور بی سروصدا و غریبانه محو بشه
پیمان
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
دمش گرم کسی که آندو رو به تیم ملی معرفی کرد یادتون میاد کی بود؟
۲
محمد
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
شجاعی خیلی قبل تر از آندو افتش شروع شد ولی به برکت رسانه ها همیشه باید دعوت بشه
Pejman
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۸
أينا ديگه بعد از يه تايمي فقط دنبال پول نقد دراوردن هستن،ديگه براشون مهم نيست كجا بازي كنن يا تو چند تا تيم،يارو همه كارشو كرده همه جا رقته،همه چي خورده!!!ديگه براش مهم نيست.
محمد
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
بزرگترین اشتباه آندو این بود که از استقلال رفت...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر