فهرست
دکه آنلاین: کابوس آبی ها
دکه آنلاین: کابوس آبی ها

دکه آنلاین: کابوس آبی ها

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با مهدی طارمی است. مهاجم قرمزها گفته نمی توانسته پنالتی منشا را ببیند و فقط دعا می کرده که این پنالتی تبدیل به گل شود. این روزنامه با اشاره به بازی فردا شب پارس جنوبی و استقلال از تیتر اولتیماتوم، قسمت دوم استفاده کرده.

 

خبر ورزشی 23 شهریور
خبر ورزشی 23 شهریور

روزنامه گل هم تیتر یکش را به مصاحبه با مهدی طارمی اختصاص داده. مهاجم قرمزها گفته برای گل شدن پنالتی منشا نذر کرده و زمانی که خودش پنالتی زده اصلا به چیپ زدن فکر نکرده. این روزنامه مهم ترین نکته بازی فردا شب پارس جنوبی و استقلال را تقابل رحمتی و فروزان می داند.

 

روزنامه گل 23 شهریور
روزنامه گل 23 شهریور

پیروزی با توجه به فاصله 10 روزه بازی پرسپولیس و الهلال با دربی نوشته که قرمزها کابوس آبی های ایران و عربستان هستند. این روزنامه به مدیران پرسپولیس توصیه کرده که قرارداد برانکو را هر چه زودتر تمدید کنند. پیروزی اشاره ای هم به آمار بالای مصدومیت در استقلال داشته و نوشته این موضوع نتیجه تمرینات منصوریان و بدنسازی مک درموت است.

 

پیروزی 23 شهریور
پیروزی 23 شهریور

همشهری ورزشی نوشته دریبل های بیرانوند در بازی با الاهلی باعث گلایه هم تیمی هایش شده و به او گفته اند که همه رو سکته دادی. این روزنامه نوشته که برکناری منصوریان منتفی نشده و به دستور معاون وزیر ورزش، حسن زمانی فعلا ساکت است.

همشهری ورزشی 23 شهریور
همشهری ورزشی 23 شهریور

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-09-14 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
روزنامه همشهری سوووخته
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
بزنگ ۱۲۵
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر