فهرست
تهدید جابر: پول ندهید، نمی‌آیم!
تهدید جابر: پول ندهید، نمی‌آیم!

تهدید جابر: پول ندهید، نمی‌آیم!

آی‌اسپورت- چرا جابر انصاری در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند؟ این پرسشی است که درباره هافبک- مهاجم استقلال مطرح می‌شود و هنوز پاسخ درستی به آن داده نشده است. از یک سو گفته می‌شود انصاری مصدوم است و از سوی دیگر اخباری از اردوگاه آبی‌پوشان به بیرون درز پیدا کرده که حکایت از قهر او دارد!

ماجرای قهر انصاری به مطالبات مالی او برمی‌گردد، انصاری چند هفته پیش به مربیان استقلال اعلام کرد از مشکلات مالی رنج می‌برد و باید هر طور شده پول بگیرد، مربیان این تیم قول به انصاری می‌دهند به زودی نه تنها او بلکه همه بازیکنان پولدار می‌شوند. 10 روز بعد پیگیری‌های انصاری بی‌نتیجه می‌ماند و او مجبور می‌شود مدیران استقلال را در جریان بگذارد، باز هم انتظار انصاری بی‌نتیجه می‌ماند و او چاره‌ای جز درخواست رضایتنامه برایش باقی نمی‌ماند!

پاسخ استقلالی‌ها به این درخواست منفی است و آنها برای چندمین بار قول می‌دهند طلبش را واریز می‌کنند اما باز هم بدقولی‌های باشگاه استقلال ادامه‌دار است و این بار انصاری از حضور در تمرینات خودداری می‌کند! هر چند از سوی استقلالی‌ها دلیل غیبت‌های انصاری آسیب‌دیدگی اعلام می‌شود اما شایعه قهر او جدی‌تر از همیشه مطرح است. ماجرای نارضایتی انصاری از مسئولان استقلال به چند ماه پیش برمی‌گردد، او خانه‌ای را در غرب تهران خریداری کرد و برای پرداخت بخشی از پول آن مجبور به کشیدن چک شد.

چک‌هایی که موعد آن گذشته و فروشنده، منزل یا پولش را می‌‌خواهد. انصاری که تحت فشار زیادی قرار گرفته به تمامی مسئولان استقلال موضوع را اطلاع می‌دهد، او حتی به یکی از مدیران ارشد تیمش می‌گوید: من برای خرید این خانه دردسرهای زیادی کشیدم، حالا نتوانستم پولش را بدهم و فروشنده پول می‌خواهد، اگر پول ندهم باید با غرامت، خانه را برگردانم. حسابی هم آبرویم رفته.

عدم شرکت در تمرین راهکار پایانی این بازیکن ناراضی است و به نظر می‌رسد تا زمانی که انصاری پولش را نگیرد حاضر به شرکت در تمرینات نیست.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-02-01 05:47:00
نظر دهید

۲ نظر
منصوریان
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۱۱
بیا تحویل بگیر قراردادهای میلیاردی بازیکنان مسخره تیمت را
۷
واقع بين
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹
خاك بر سر مديران نالايق استقلال .... 250 ميليون پول بي زبون رو داديد به بازيكن پيرمرد ازبك كه اول نميتونه بازي كنه و دوم اگه بازي كنه هم نميتونه موثر باشه ...حالا يكي از موثرترين و بي حاشيه ترين بازيكنان تيمتون رو با اين رفتارها نابود كرديد و اون رو هم از دست داديد ....چه مديراني داره اين اس اس !!!!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر