فهرست
حمایت کلانی از کی روش؛ داستان اعتبار
حمایت کلانی از کی روش؛ داستان اعتبار

حمایت کلانی از کی روش؛ داستان اعتبار

آی اسپورت – در روزهایی که انتقاد کردن از سرمربی تیم ملی تبدیل به ساده ترین کار دنیا شده، کارلوس کی روش هنوز حامیان خاص خودش را دارد. نمونه اش حسین کلانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال که در گفتگو با ایسنا حرفهای جالبی زده. کلانی بر خلاف خیلی ها به تیم ملی امیدوار است و می گوید:" : با توجه به دانش کارلوس کی‌روش و این که او یکی از مربیان تراز اول دنیا محسوب می‌شود به این تیم امیدوار هستیم. او توانسته در تیم‌ ‌ملی همبستگی ایجاد کند. در کار گروهی همبستگی مهم‌ترین عامل است. همچنین خودبینی در تیم‌ ‌ملی کم شده و بازیکنان ما مصمم هستند. آنها حتی از نظر تاکتیکی و تکنیکی هم در شرایط خیلی خوبی قرار دارند." او درباره فهرست فوق العاده خبرساز تیم ملی هم بسیار منطقی صحبت کرده و گفته:" خودم از دعوت نشدن سید جلال ناراحت هستم، هم به این خاطر که بازی او را دوست داشتم و هم به این خاطر که پرسپولیسی بود اما پیش خودم حساب کردم که من چه شناختی نسبت به عملکرد بازیکنان در اردوی تیم‌ ‌ملی دارم؟ صد درصد کارلوس کی‌روش و کادر فنی‌اش نمی‌خواهد کار و رزومه خودش را خراب کند و غرور یک ملت را جریحه دار کند. او می‌داند باید کاری کند که مردم از عملکرد او راضی باشند. کی‌روش در درجه اول به خاطر حیثیت جهانی خودش و در درجه دوم به این خاطر که مدیون مردم، رسانه‌ها و فدراسیون فوتبال است که در این مدت همه جوره او را همراهی کرده‌اند. باید بهترین عملکرد را داشته باشد. بنابراین نمی‌خواهد به حیثیت خودش لطمه وارد کند. قضاوت من حتی به عنوان یک پیشکسوت فوتبال و کسی که در این فوتبال زحمت کشیدم به این خاطر که از تیم دور بودم نمی‌تواند منصفانه باشد."

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-05-27 06:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
درود
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۸
به عنوان یک استقلالی ؛ احترام فراوانی برای جناب کلانی قائلم . فوق العاده متین و جنتلمن هستند ایشون .
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
قابل توجه حسین غفوری که لیست موافق مخالف سوا می کرد ،
یه بار دیگه اسامی را مرور کنیم ، امیر حاج رضایی و مایلی کهن و علی کریمی : مخالف
علی دایی و کریم باقری و مهدوی کیا و کلانی : موافق
بهزاد
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
داداش مهدوی کیا نوچه کریمیه. کجاش موافقه؟
۱
ميلاد
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
اون غفوري رو ولش كنيد . اينها پول ميگيرند مقاله مينويسند. مگر اون اقاي قدوسي نبود تا ديروز كه در روزنامه پيروزي بود از صبح تا شب مرگ بر كروش زنده باد برانكو. الان كه نيست : بايد قرارداد تمديد بشه و توقع بيجا از تيم نداشته باشيم. البته احتمالا در جناح استقلال و تيم ملي هم چنين افرادي هستند. جامعه روزنامه نگاران ما از همين افراد تشكيل شده. پس انتظار نقد منصفانه نداشته باشيد. اين دوستان خبرنگار قبل از پرداختن به فساد فوتبال بهتر است فكري به حال صنف الوده خود بكنند.
۳
بهزاد
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
نکته عجیبی تو حمایت و انتقاد از سرمربی تیم ملی موج میزنه. هرچی آدم باشخصیت مثل دایی و کلانی از کی روش حمایت میکنه. هرچی آدم بی شخصیت و لات و پاچه پاره مثل کریمی، مایلی کهن، قلعه نوعی و ذوالفقارنسبه از کی روش انتقاد میکنه اونم دم جام جهانی.
۵
پرسپولیسی ام تا ابد
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
وقتی همایون خان بهزادی نیستن هر چی آقای کلانی و پروین بگن نظر ما هم همونه...عشق است پرسپولیس و تیم ملی
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر