فهرست
طعنه ژنرال به سربازها؛ یازده نفره شدیم!
طعنه ژنرال به سربازها؛ یازده نفره شدیم!

طعنه ژنرال به سربازها؛ یازده نفره شدیم!

آی اسپورت – امیر قلعه نویی سرمربی ذوب‌آهن اصفهان بعد از پیروزی امروز تیمش در مقابل پیکان در نشست خبری حرف عجیبی زد. او گفت: «مربی قبل از اینکه وارد شود در خروج را به او نشان می‌دهند. من قبلا هم در اصفهان بودم اما امسال واقعا اذیت شدم. در بازی‌های قبل ما هفت الی هشت نفره بازی می‌کردیم ولی در این بازی‌ها یازده نفره بازی می‌کنیم. در پایان باید ببینیم نظر باشگاه چیست و آیا مرا می‌خواهد یا نه؟»

دقیقا مشخص نیست منظور قلعه نویی از اینکه گفته 8 نفره بازی می‌کردیم چیست. اما احتمالا این طعنه‌ای است به سربازهایی که این تیم را به مقصد تراکتورسازی ترک کردند. دقیقا 3 بازیکن ذوب‌آهن در نیم فصل از این تیم به تراکتورسازی رفتند و بعد از آن ذوب نتایج خوبی گرفت. خوش بینانه‌اش این است که آن 3 نفر با تمرکز کافی برای این تیم بازی نمی‌کردند و بدبینانه‌‌اش هم این است که آن‌ها (احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی پور) با تمام وجودشان بازی نمی‌کردند!

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-01-05 19:17:00
نظر دهید

۲ نظر
اصفهون
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
خدا ریشه این تیم مفتخورسازی رو بسوزونه که اینطوری به جون تیم ها افتادن
امیر
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
نظر شما...خدا ریشه تیم های مفتخور از بیت المال رابسوزونه امثال پرسپولیس استقلال ذوب آهن سپاهان والا سربازی که اومده خدمتش راسپری کنه باجان ودل بازی نمی کنه انشاالله باشگاهها خصوصی سازی بشوند ودست مافیا از پشت بعضی تیمها برداشته بشه ببینیم این تیمهای مفت خور از کجاتامین می شوند تیم فقط گسترش فولاد که کلا خصوصی هستش ولی متاسفانه چون دولتی نیست به راحتی حقش رامی خورند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر