فهرست
سرگیجه برانکو/ ترافیک راست، قحطی چپ
سرگیجه برانکو/ ترافیک راست، قحطی چپ

سرگیجه برانکو/ ترافیک راست، قحطی چپ

آی‌اسپورت- در روزی که محسن ربیع‌خواه و رامین رضاییان مصدوم بودند، برانکو صادق محرمی را در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس قرار داد تا مدعی جدیدی برای سمت راست دفاع سرخپوشان پیدا شود. محرمی 21 ساله در بازی اول به اندازه‌ای خوب و باتجربه ظاهر شد که از یک سو خیال برانکو را در بازی راحت کرده بود، و از سوی دیگر نگرانی‌هایش را افزایش داده بود. چرا که با وجود رامین رضاییان و حسین ماهینی هم سمت راست دفاع پرسپولیس کاملا تامین بوده، اما حالا با آمادگی قابل توجه محرمی، نفر سومی هم برای فیکس شدن در این پست شناخته شده است. محرمی چه در دفاع و چه در حملات نشان داد خیلی زود می‌تواند با بازیکنان کناری هماهنگ شود. اگرچه او برای اولین بار به طور ثابت برای سرخپوشان به میدان رفته بود، اما اعتماد به نفس بالایی داشت و در جو ده‌ها هزار نفری غدیر بازی خودش را انجام داد.

این تعدد مدافع راست آماده در حالی است که پرسپولیس از نداشتن یک مدافع چپ کلاسیک سطح بالا رنج می‌برد. ربیع‌خواه اگرچه مورد حمایت برانکو قرار دارد، اما هیچوقت در سطح دیگر بازیکنان فیکس پرسپولیس نبوده و در این فصل بارها با اشتباهاتش دروازه پرسپولیس تهدید شده است. خود برانکو هم به این موضوع در عمل اعتراف کرده و به دنبال جذب یک مدافع چپ کلاسیک است که البته هنوز موفق به انجام خرید بازیکنی در این پست نشده.

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-01-19 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Amir
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۴
اگه کسی بازیای مهدوی کیا رو یادش باشه دقیقا میفهمه که این میتونه یه موشک دیگه بشه.
حیف که تیمشو اشتب انتخاب کرده . باید میرفت زیر دست داشلی :)))
منتقد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۹
مهدوی کیای دوم فقط برزای :)))
۷
majid22
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۲
چپ تستش کن تا هنوز رو نیموده
۵
منتقد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۴۰
اگر برانکو مربی است بلده این قسمت را پوشش بده... در بازیهای ساده از فرشاد و در بازی های دشوار از حسین ماهینی بهره می گیره!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر