فهرست
اتلتیکومادرید ۲-۰ موناکو؛ هم پیروزی، هم صعود
اتلتیکومادرید ۲-۰ موناکو؛ هم پیروزی، هم صعود

اتلتیکومادرید ۲-۰ موناکو؛ هم پیروزی، هم صعود

آی اسپورت - اتلتیکومادرید موفق شد با برتری 0-2 در خانه برابر موناکو ضعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را قطعی سازد. شاگردن سیمئونه که طی سالهای اخیر 2 بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده بودند، فصل قبل در اتفاقی عجیب در مرحله گروهی حذف شدند اما امسال صعود خود را به جمع 16 تیم قطعی ساختند.

بازی با برتری تیم سیمئونه آغاز شد و در همان دقیقه 2 بود که ضربه کوکه بعد از برخورد به مدافعان موناکو وارد دروازه این تیم شدو گل به نام مدافع موناکو بادیاشیله ثبت گردید. حملات روخی یلانکوس ادامه یافت و این تیم در دقیقه 24 و با پاس کوره آ و ضربه گریزمان در مقابل دروازه به گل رسید تا در نهایت در 45 دقیقه نخست با برتری 0-2 راهی رختکن شود.

در نیمه دوم جریان بازی آرام شد و علیرغم خلق چند موقعیت روی دروازه 2 تیم و البته از دست دادن پنالتی رادامل فالکائو در دقیقه 83 گلی وارد دروازه تیمی نشد و بازی با برتری 0-2 اتلتیکو به پایان رسید. اتلتیکومادرید با کسب این پیروزی با یک بازی بیشتر نسبت به دورتموند 12 امتیازی شده و به صدر جدول صعود کرد. موناکو نیز که علیرغم انتصاب تیری آنری به عنوان سرمربی جدید همچنان روی دور شکست است با همان یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2018-11-28 23:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر