فهرست
ادعای جنجالی؛ میلیچ فسخ کرده بود
ادعای جنجالی؛ میلیچ فسخ کرده بود

ادعای جنجالی؛ میلیچ فسخ کرده بود

آی اسپورت - میلیچ بازیکن کروات استقلال بامداد امروز وارد تهران شد تا به تمرینات استقلال اضافه شود اما در فضای مجازی ماجرایی خبرساز شده مبنی بر اینکه احمد مددی پیش از این در برنامه زنده اعلام کرده بود این بازیکن با استقلال فسخ کرده است. موضوعی که محمود فکری یک بار به آن اشاره کرده بود.

با توجه به منع جذب بازیکنان خارجی ادعایی مطرح شده مبنی بر اینکه این بازیکن بعد از فسخ اساسا بازیکن استقلال محسوب نمی‌شود و یک بازیکن خارجی است که با ممنوعیت ورود به لیگ مواجه است.

عده‌ای بازگشت این بازیکن در آستانه تعطیلی لیگ و درست زمانی که بازیکنان خارجی ایران را ترک می‌کنند در راستای ثبت مجدد قرارداد او می‌دانند. مانند دیاباته که یک هفته زودتر از مجیدی مرخصی گرفت و از ایران خارج شد اما میلیچ دقیقا مسیر عکس او را طی کرد.

احمد مددی پیش از این اعلام کرده بود میلیچ فسخ خود را به فیفا اعلام نکرده است به همین دلیل او می‌تواند به استقلال بازگردد اما مخالفان این ادعا می‌گویند میلیچ به استقلال بازگشته تا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات قرارداد خود را دوباره با استقلال ثبت کند.

 

خبر ورزشی 

۸ ۱  
آی اسپورت
2021-03-13 16:45:00
نظر دهید

۱ نظر
ماشین سازی
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۵۲
اگه بازی کنه تیم ها می تونن با شکایت از اون تیم امتیاز بگیرن و سه بر صفر کنن ماشین سازی این هفته بازی داره باید مسئولینش گوش به زنگ باشن تا اگر بازی کرد بعد از بازی شکایت کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر