فهرست
تولد یک ستاره؛ بارسا و نوید ظهور مسی آینده
تولد یک ستاره؛ بارسا و نوید ظهور مسی آینده

تولد یک ستاره؛ بارسا و نوید ظهور مسی آینده

آی اسپورت - روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو که در کاتالونیا منتشر می‌شود و از رسانه‌های نزدیک به بارسا است دیروز روی جلد خود را به آنسو فاتی، پدیده جوان بارسلونا اختصاص داده که اخیرا چندین بار در این تیم خبرساز شده است. او در بازی قبلی بارسا مقابل اوساسونا موفق به گلزنی شد تا نام خود را به عنوان جوانترین گلزن تاریخ باشگاه کاتالان ثبت کرده و پیش از آن هم به دومین بازیکن جوان تاریخ این تیم تبدیل شده بود. حالا موندو از فاتی به عنوان طلیعه آینده یاد کرده و از اهمیت بسیار زیاد او برای ارنستو والورده و کادر فنی بارسا می‌گوید.

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر اهمیت آنسو فاتی برای والورده و کادر فنی‌اش آنقدر بالا بوده که برای بازیکنی در سن و سال او و تیمی مثل بارسلونا عجیب به نظر می‌رسد. ولی والورده که سه مهاجم خود را مصدوم می‌بیند حاضر به ریسک نیست، به خصوص به این خاطر که او ظاهرا از انتقال نیمار به نوکمپ ناامید شده است.

مسی، لوئیس سوارز و دمبله هر سه با مشکلات آسیب‌دیدگی روبرو هستند و اگر نیمار به بارسا منتقل نشود دست والورده در خط حمله بسته خواهد بود. به همین خاطر والورده به مدیریت باشگاه اعلام کرده که آنسو فاتی و البته دیگر پدیده جوان بارسا کارلس پرز تنها باید در اختیار تیم اول باشگاه باشند و او آنها را به تیم ب یا تیم جوانان نخواهد داد.

موندو می‌گوید بارسلونا همچنین به سرمربی تیم ملی زیر 21سال اسپانیا اعلام کرده که آنسو فاتی برای شرکت در بازی‌های این تیم در اختیارش قرار نخواهد گرفت. این در حالی است که تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا با توجه به اینکه گمان می‌کرد فاتی حداکثر در تیم ذخیره‌ها یا تیم ب بارسا عضویت خواهد داشت، از در اختیار داشتن او مطمئن بود. موندو می‌گوید والورده به تیم بارسا ب هم اعلام کرده که آنسو فاتی را برای دیدار آتی این تیم مقابل اس دی اخئا در اختیارش قرار نخواهد داد.

آنسو فاتی که در دیدار بارسا و بتیس در نوکمپ اولین بازی‌اش برای تیم اول بارسلونا را انجام داد و در دیدار بارسا مقابل اوساسونا هم نیمه دوم بازی را کامل در میدان حضور داشت و موفق شد یک گل برای تیمش به ثمر برساند به احتمال زیاد دوازده روز دیگر در بازی مهم بارسلونا با والنسیا با پیراهن کاتالان‌ها به میدان خواهد رفت. موندو می‌گوید از هفته گذشته آنسو فاتی و کارلس پرز به صورت کامل در تمرینات تیم اول بارسا شرکت دارند و مثل فصل گذشته وارد رختکن تیم ب بارسا نمی‌شوند. ولی در گذشته بازیکنان تیم ب که به دستور والورده انتخاب می‌شدند وارد زمین تمرین تیم الف شده و بعد از پایان تمرینات به رختکن تیم ب بازمی‌گشتند. ولی حالا چند روز است که آنسو فاتی و کارلس پرز به صورت کامل و تمام‌وقت در تمرین و رختکن تیم اول بارسا حضور دارند و حتی با اعضای تیم اول باشگاه صبحانه می‌خورند.

     
آی اسپورت
2019-09-02 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر