فهرست
رکورد افسانه‌ای جکسون شکسته شد
رکورد افسانه‌ای جکسون شکسته شد

رکورد افسانه‌ای جکسون شکسته شد

آی‌اسپورت- در دیدارهای صبح  لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، گلدن استیت وریرز با 25 امتیاز کلی تامپسون بر میهمان خود سان آنتونیو اسپرز غلبه کرد تا رکورد جدید به نام «استیو کِر» سرمربی این تیم ثبت شود. سرمربی وریرز در دیدار با اسپرز، دویست و پنجاهمین پیروزی خود را در لیگ ثبت کرد و حالا دومین مربی تاریخ لیگ است که در کوتاه‌ترین زمان به این تعداد پیروزی رسیده است. استیو کر در 302 بازی به رکورد 250 پیروزی رسید در حالی که فیل جکسون، مربی اسطوره‌ای لیکرز و بولز در بازی 346 خود به پیروزی 250 دست پیدا کرد.

سرمربی گلدن استیت وریرز که رابطه خوبی با چکسون ندارد، پس از پایان بازی گفت: جکسون در تیمش بازیکنی مثل مایکل جردن داشت. من نمی‌دانم مشکل او چه بود که اینقدر دیر به رکورد 250 پیروزی رسید.

آل آتلس با 557، دان نلسون با 422 و ادوارد گوتیب با 263 پیروزی، سرمربیان پیشین وریرز هستند که بیش از 250 پیروزی در کارنامه خود دارند. نکته جالب این بازی، حضور «نیک کر» فرزند استیو کر در کادر فنی تیم سان آنتونیو اسپرز است. گرگ پاپاویچ، سرمربی اسپرز به شوخی به استیو کر بعد از بازی صبح امروز گفت: پسر تو یک جاسوس است و من می‌دانم که گزارش تمرین‌های ما را به تو می‌دهد. او می‌تواند برای ولادیمیر پوتین کار کند!

۱    
آی اسپورت
2018-02-11 15:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر