فهرست
کفش‌های عجیب بردیچ در ویمبلدون: تصویر نوله
کفش‌های عجیب بردیچ در ویمبلدون: تصویر نوله

کفش‌های عجیب بردیچ در ویمبلدون: تصویر نوله

آی‌اسپورت- در صدر خبرهای مربوط به ویمبلدون تیترهایی درباره لباس تنیسورها به چشم می‌خورد. در این دوره کفش‌های توماش بردیچ در بازی مقابل نواک جوکوویچ سوژه عکاسان قرار گرفت. توماش بردیچ در یک چهارم نهایی ویمبلدون توانست نواک جوکوویچ را شکست دهد و به نیمه نهایی راه یابد. البته جوکوویچ از آسیب‌دیدگی‌ ناحیه آرنج رنج می‌برد. این مساله باعث شد که در میانه بازی به طور کل کناره‌گیری کند. در این دوره مسابقات بعضی از تنیسورها را مجبور کردند که حتی از لباس‌های زیر سفید استفاده کنند تا قوانین بازی‌ها رعایت شود. با این حال کفش‌ تنیسورها کمتر با رنگ‌های غیر از سفید توجه تماشاگران را به خود جلب می‌کند.

نکته جالب درباره کفش‌ توماش بردیچ این بود که بر روی این کفش‌ عکس صورت نواک جوکوویچ قرار داشت. این کفش آدیداس با این تصویر طراحی شده. در کنفرانس خبری از توماش بردیچ خواسته شد تا دلیل پوشیدن این کفش را بگوید. او در توضیح این مساله، گفت‌: کفش‌های دیگر خیلی اندازه نبودند این کفش چیز راحتی است و پایم را اذیت نمی‌کند.

البته پیش از این هم در مسابقات دیگر این فصل این کفش در پای بردیچ دیده شده بود اما پوشیدن آنها در ویمبلدون و در مقابل نواک جوکوویچ جالب توجه بود.  این کفش برای بردیچ خوش یمن بوده است زیرا او توانست جوکوویچ را شکست دهد و صعود کند. البته بردیچ در نیمه نهایی مغلوب فدرر شد و از صعود به فینال باز ماند.

۱    
آی اسپورت
2017-07-16 16:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر