فهرست
۱۰۰ کیلو وزن؛ مشکل گران‌ترین خرید تاریخ اینتر!
۱۰۰ کیلو وزن؛ مشکل گران‌ترین خرید تاریخ اینتر!

۱۰۰ کیلو وزن؛ مشکل گران‌ترین خرید تاریخ اینتر!

آی اسپورت - آنتونیو کونته در بدو ورود به رختکن اینتر درخواست جذب روملو لوکاکو را داد و در نهایت و بعد از چند هفته این مهاجم تنومند با ۷۳ میلیون پوند راهی سن سیرو شد. اما اخبار حاکی از آن است که روملو لوکاکو به دلیل چند کیلوگرم اضافه وزن در اولین بازی این فصل اینتر برابر لچه غایب خواهد بود. در همان بدو ورود به اینتر نیز برخی تصاویر نشان می داد که به نظر می رسد روملو لوکاکو از اضافه وزن رنج می برد و گاتزلا دلا اسپورت مدعی شد با توجه به غیبت او در تمرینات پیش فصل منچستریونایتد، او در حال حاضر آماده نیست و در دیدار اول اینتر حضور نخواهد داشت.

البته روملو لوکاکو هم بیکار نماند و پاسخ این انتقادات را  هم در منچستریونایتد و هم در اینتر داد. در روزهای آخر حضور در اردوی شیاطین سرخ، او تصویری از تست های کادر فنی یونایتد منتشر کرد تا نشان دهد یکی از سریع ترین بازیکنان این تیم بوده و اخبار مربوط به کند بودن وی صحت ندارد. البته افشای این نتایج باعث دلخوری برخی بازیکنان از جمله خوان ماتا و لوک شاو شد و آنها به این رفتار ستاره بلژیکی واکنش نشان دادند.

حالا نیز روملو لوکاکو در روزهای اخیر با انتشار تصویری از بدن آماده خود به طعنه در صفحات اجتماعی نوشت: «این بدن برای یک پسر چاق بد هم نیست.» البته ستاره بلژیکی در همان روزهای ابتدایی مدعی شد شرایط تمرین کردن برای او در اینتر دشوارتر از منچستریونایتد است. لوکاکو در ادامه به شوخی مدعی شد رژیم او در اینتر فقط سالاد است. روملو لوکاکو گفت: «اینجا شرایط بسیار متفاوت است. در انگلیس تلاش بسیار زیادی می کردیم اما اینجا تلاش ما واقعی است. من برای زندگی به اینجا نیامده و هدفم  کمک به تیم برای رسیدن به اهداف پیش رو است.» البته مسائله اضافه وزن روملو لوکاکو مربوط به امروز و دیروز نیست. هنگامی که لوکاکو در سن ۱۶ سالگی به اندرلخت بلژیک ملحق شد وزن او ۱۰۰ کیلوگرم بود.

روند پیشرفت لوکاکو خیلی سریع ادامه یافت و او زمانی که در سن ۱۸ سالگی به چلسی پیوست ۱۰۱ کیلوگرم وزن داشت و در دوران حضور اورتون هم با وزن بین ۹۹ تا ۱۰۰ کیلوگرم بازی می کرد. حالا به نظر می رسد آنتونیو کونته که سالها به دنبال روملو لوکاکو بود و در سال ۲۰۱۷ هم فاصله‌ای با کار کردن با این ستاره بلژیکی نداشت، روزگار سختی را در تمرینات اینتر برای وی رقم زده و لوکاکو چاره ای جز کاهش وزن خود ندارد.

 

۳    
آی اسپورت
2019-08-18 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر