فهرست
پیام برد چلسی: حمایت از کونته
پیام برد چلسی: حمایت از کونته

پیام برد چلسی: حمایت از کونته

آی اسپورت- در دو یا سه هفته اخیر مردم برای چلسی شانسی برای موفقت قائل نبودند. به نظرم بعد از کنار گذاشتن ماتیچ و کاستا و شکست چلسی در اولین دیدار فصل آن هم به آن شکل، حق ما و همه خبرنگاران است که سوالاتی درباره این تیم داشته باشند. مخصوصا که همه می‎دانیم پیش از این و فصل بعد از فصلی که چلسی با مورینیو قهرمان شد چه اتفاقی افتاد. از طرفی حتی در تیم‎های دیگر هم این طور بوده است، مانچینی، رانیری و مورینیو همه فصل بعد از قهرمانی‎شان اخراج شدند.

بازی مقابل تاتنهام برای چلسی اهمیتی ویژه داشت و کسب 3 امتیاز آن برای آبی‌ها بسیار مهم بود. اگر در این بازی برنده نمی‎شدند و شکست می‎خوردند فشار زیاد انتقادات آن‌ها را از پا درمی‎آورد.

اما در این بازی آن‌‎ها روی پای خودشان ایستادند. مثل یک قهرمان بازی کردند. در کنار هم و با اتحاد توانستند شرایط را تغییر دهند. مطمئنا این اصلی‎ترین ترکیبشان هم نبود و در این بازی نشان دادند که توانایی‎هایی دارند. نشان دادند پشت مربی‎شان هستند. در مقایسه با فصل قبل می‎توانید متوجه شوید که بعد از قهرمانی مورینیو آن‌ها اصلا پشت مربی‌شان نبودند.

در واقع در این بازی کار بزرگی انجام دادند چون توانستند مقابل تاتنهامی که شدیدا آماده است به برتری برسند. روش چلسی همه ما را سورپرایز کرد. این تیم در مرکز زمین با یک لوزی کار می‎کرد، ویلیان یک سمت بود و داوید لوئیز هم در مرکز زمین بود.

وقتی بیرون از خانه هستی همیشه دقایق اول بازی صرف این می‎شود که با شرایط هماهنگ شوی. در این بازی هم در دقایق ابتدایی چلسی فشار زیادی به تاتنهام وارد کرد، در نیمه اول در کل آن‌ها تیم برتر میدان بودند.  حتی موراتا شانسی داشت که می‎توانست آن را به گل تبدیل کند و مخصوصا در 20-25 دقیقه اول چلسی عالی بود. شاید بهتر باشد این طور بگوییم، چلسی مستحق برد در این بازی بود.

 

 

۵    
آی اسپورت
2017-08-21 15:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر