فهرست
کنفرانس سپیدرود-پیکان: بدشانسی؟
کنفرانس سپیدرود-پیکان: بدشانسی؟

کنفرانس سپیدرود-پیکان: بدشانسی؟

آی‌اسپورت- سپیدرود در رشت موفق شد پیکان را شکست دهد و اولین برد لیگ برتری‌ خود را جشن بگیرد. کنفرانس خبری مربیان دو تیم را می‌خوانید:

علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود: شما می‌دانید برگرداندن تیمی که سه هفته اول را با شکست پشت سر گذاشته بود، خیلی سخت است. سپیدرود امروز از چند جهت پیشرفت چشمگیری داشت. اینکه پس از سه بازی گلی دریافت نکردیم و نخستین برد خود را در لیگ برتر کسب کردیم آن هم مقابل هواداران رشتی، مهم‌ترین اتفاق بود. این سه امتیاز برای سپیدرود در هفته چهارم استارت خوبی برای لیگ برتر خواهد بود. حرف‌های ناجوانمردانه‌ای علیه سپیدرود زده شد. این صحبت‌ها در روزهای گذشته به بچه‌های پاک سپیدرود که موفق شدند در دو سال گذشته پرچمدار فوتبال گیلان باشند، جوانمردانه نبود. سپیدرود در سالی که داماش از لیگ یک به لیگ دسته دوم سقوط کرد این اتفاق را جبران کرد و از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول راه یافت. همچنین پس از سقوط ملوان بندرانزلی به لیگ دسته اول سپیدرود جبران کرد و به لیگ برتر راه یافت. اجازه نقد غیرفنی نمی‌دهم، اما نقدهایی که به درد تیم بخورد اعمال می‌کنم.

مجید جلالی، سرمربی پیکان: کسی که قضاوت می‌کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج ما را؛ دو باختی که آوردیم بازی شایسته‌ای انجام دادیم و در قواره تیم بازنده نبودیم. بدشانسی حدی می‌تواند داشته باشد. وضعیت ما عوض می‌شود. چیزی که به بچه‌ها می‌توانم بدهم امیدواری به آینده است. ما در بخش حمله مشکلاتی داریم که باید آن را حل کنید. عملکرد بازیکنانم در بازی‌های گذشته برایم راضی‌کننده بوده، مشکل این است که فقط ما نمی‌توانیم کار را تمام کنیم. نه تنها در این بازی در تمام مسابقات این مشکل را داریم. در بازی امروز به اعتقاد من هواداران سپیدرود برنده شدند. من فکر می‌کنم چنین هوادارانی امتیاز بزرگی برای هر تیم است.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-08-18 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
گل آقا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
هفنه بعد جلالی میگه تقصیر پرسپولیسه که دو تا بازیکن ما رو گرفت!! تا وقتی یادمه همیشه داشته جر میزده این جلالی!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر