فهرست
خارجی‌های پرسپولیس در آستانه شکایت به فیفا
خارجی‌های پرسپولیس در آستانه شکایت به فیفا

خارجی‌های پرسپولیس در آستانه شکایت به فیفا

آی اسپورت - ایرج عرب در نشست خبری امروز خود در شرایطی از طلب یک میلیون یورویی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس حرف زد که شاید برخی فکر کنند با پرداخت این مبلغ به برانکو همه مشکلات پرسپولیس حل می‌شود. واقعیت امر این است که سه دستیار برانکو هم کمتر از 50 درصد از قراردادشان را از این باشگاه گرفته‌اند و طلب سنگینی از باشگاه دارند که باید با آنها هم مثل برانکو تا دوشنه هفته آینده تسویه شود.

بودیمیر، بشار و رادوشویچ هم طلب‌شان از پرسپولیس خیلی سنگین است و در این بین مهاجم کروات حتی پرسپولیس را تهدید کرده که اگر تا یک هفته‌آینده طلبش را ندهد به فیفا شکایت خواهد کرد. در این شرایط باشگاه پرسپولیس تا دوشنبه هفته آینده برای حفظ برانکو و جلوگیری از شکایت بودیمیر باید بیش از دومیلیون یورو هزینه کند. ناگفته نماند باشگاه پرسپولیس یک بدهی 125 هزار یوروی هم به باشگاه دیناموزاگرب دارد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-06-09 23:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آرش
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۲۰
بر پدر هر چی شایعه ساز الدنگ لعنت . از بیکاری فقط در حال انتشار خبرهای جعلی از نقل و انتقالات و یا انداختن بازیکن و مربی و هوادار و مدیریتها به جون هم هستند .
۳
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۶
پول ستاره لیگ حسینی که جذب سپاهان شد نصف پول قرارداد رادو کفتر باز کروات است که سالی یکبار درون دروازه می ایستد بعد حضرات از خرید حسینی و پرداخت 4 میلیارد به او ناراحتند شما بروید یک دروازبان جوان پیداکنید تا اینقدر دلارهای بی زبان بیت المال را به این کروات های ناقص الخلقه ندهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر