فهرست
دیسلایک؛ آقای سخنگو در سودای فدراسیون بسکتبال
دیسلایک؛ آقای سخنگو در سودای فدراسیون بسکتبال

دیسلایک؛ آقای سخنگو در سودای فدراسیون بسکتبال

آی اسپورت – بالاخره هفته گذشته و بعد از سال‌ها محمود مشحون از ریاست فدراسیون بسکتبال کنار رفت. این رفتن البته به این سادگی‌ها هم نبود و اگر ماجرای منع به کارگیری بازنشسته‌ها با این شدت پیگیری نمی‌شد مشحون خیال رفتن نداشت. او از سال 1381 ریاست فدراسیون بسکتبال را بر عهده داشت. حالا باید فدراسیون بسکتبال رئیس جدید را بشناسد. فعلا نصرالله پریچهر سرپرست موقت فدراسیون است و کار در مرحله ثبت نام کاندیداهای ریاست است.

ثبت نام نامزدها از همین امروز آغاز شده و قرار است تا ده روز دیگر ادامه پیدا کند. اما قطعا با شنیدن نام اولین کسی که ثبت نام کرده تعجب خواهید کرد. مازیار ناظمی سخنگو و مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و گوینده اسبق اخبار ورزشی در تلویزیون نخستین کسی است که برای ریاست فدراسیون بسکتبال ثبت نام کرده است. این اتفاق در حالی افتاده است که عملکرد او در پست فعلی‌اش هم بسیار انتقادبرانگیز بوده است. ناظمی به خاطر سفرهای خارجی زیادی که لزومی نداشت برود اما با تیم‌‌های ملی مختلف رفت، شدیدا زیر ذره بین بود.

او حالا با این سوابق نه چندان درخشان قصد ریاست بر فدراسیونی را دارد که معمولا خالی از حواشی نیست. بسیار بعید به نظر می‌رسد حضور او در فدراسیون بسکتبال با استقبال اهالی این رشته و البته اهالی رسانه روبرو شود. پاسخگو نبودن ناظمی در پست فعلی‌اش باعث شده رابطه او با رسانه‌ها شکرآب شود. باید دید او می‌تواند با وجود این مشکلات به ریاست فدراسیون بسکتبال برسد یا نه.

۳    
آی اسپورت
2017-12-03 11:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر