فهرست
مغضوب جدید منصوریان: آقای 32ساله
مغضوب جدید منصوریان: آقای 32ساله

مغضوب جدید منصوریان: آقای 32ساله

آی اسپورت- باخت استقلال مقابل استقلال خوزستان از نگاه علیرضا منصوریان یک مقصر داشت. پادوانی. بازیکنی که روی گل اول با یک پاس اشتباه مقصر بود. منصوریان بعد از بازی گفت با اشتباه یک بازیکن 32ساله باخته و این قابل قبول نیست. البته بازی ضعیف پادوانی را نمی توان تنها و اصلی ترین دلیل شکست آبی پوشان در این بازی محسوب کرد. با این حال این‌طور که شنیده می‌شود منصوریان از دست پادوانی حسابی عصبانی است و احتمالا او به صورت موقت و شاید دائم روی نیمکت‌ خواهد نشست. بازی بعدی مقابل صنعت نفت ابادان که این مدافع به دلیل سه‌اخطاره بودن حضور نخواهد داشت و همین فرصتی است تا منصوریان بتواند ترکیب دیگری را در خط دفاع تیمش امتحان کند و در صورت موفقیت برای بازی‌های بعدی هم از همان استفاده کند. پادوانی، بازیکن مغضوب جدید منصوریان است که شاید او هم به لیست بازیکنان جدایی‌طلب اضافه شود!

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-18 15:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرحان عربخانه بیرجند
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
تو یك بیماری علی انگلیسی.باز هم فرافكنی
majid
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
داداش،برادر،اقای منصوریان،!تو خط دفاع ۳۲تا ترکیب عوضکردی که تو هر ۳۲تا یه خارجی بود.... الان یه بار هم که شده از یه زوج ایرانیه جوون استفاده کن....جهنم ببازی هم میگیم جوون بودن....عظیم گوک-مجیدحسینی......اخه یه خارجی میزاری کناره حسینی؟!!!حسینی انگلیسی بلده،؟
Edi
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
متاسفم برای مربی که خیلی سعی داره خودشو به روز نشون بده ولی از مسائل فنی فوتبال هیچ‌بویی نبرده.فصل قبل سوشامکانی یک تنه باعث شد پرسپولیس قهرمان نشه ولی هیچوقت آقای برانکو‌حتی کوچکترین ایرادی از سوشا نگرفت ولی ایشون ضعف آشکارفنی خودشو به بازیکنا نسبت میده توی هر بازی یه نفر مقصر باخت تیمه،کافیه دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر