فهرست
ذوب‌ ۲-۱ صنعت نفت؛ سریال بردهای امیر
ذوب‌ ۲-۱ صنعت نفت؛ سریال بردهای امیر

ذوب‌ ۲-۱ صنعت نفت؛ سریال بردهای امیر

آی اسپورت – ذوب آهن در ادامه روند موفقیت آمیزی که در نیم فصل دوم در پیش گرفته موفق شد تیم خوب صنعت نفت آبادان را شکست بدهد. شاگردان قلعه نویی با این برد جایگاه چهارم جدول را حفظ کردند و اجازه ندادند سایپا این جایگاه را در اختیار بگیرد.

هفته بیستم لیگ برتر؛ ساعت 15؛ تاریخ: 28 دیماه 1396

استادیوم: نقش جهان اصفهان/ تماشاگر: حدود هزار نفر

داور: محمد حسین زاهدی‌فرد؛ کمک‌ها: حسن یوسفی، عسگر محمدی و علیرضا حیدرپناه

اخطار: کی‌روش استنلی(62)، ربیع عطایا (77) و جورجی ولسیانی(83) از ذوب آهن

 ذوب آهن اصفهان: رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، گئورگ ولسیانی، محمد ستاری(46- قاسم حدادی فر)، حمید بوحمدان، میلاد فخرالدینی، مهدی رجب زاده(66- ربیع عطایا)، مرتضی تبریزی، محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

صنعت نفت آبادان: سوشا مکانی، مرتضی اسدی، حسین بغلانی، علی عبدالله‌زاده، حسین ساکی، مگنو باتیستا، زبیر نیک‌نفس (78 – رضا جبیره)، آگوستو سزار، محمد امین درویشی(61- طالب ریکانی)، محمد شادکام، حامد پاکدل(54- لوسیانو پریرا)

سرمربی: فراز کمالوند

شرح گل‌ها:

یک بر صفر ذوب آهن(کی روش استنلی): در دقیقه 51 اشتباه مدافعان صنعت نفت با فرار میلاد فخرالدینی همراه شد. او از روی سر مکانی توپ را به دهانه دروازه فرستاد و کی روش استنلی با یک ضربه آرام تور دروازه صنعت نفت را به لرزه در آورد.

دو بر صفر ذوب آهن(مرتضی تبریزی): در دقیقه 68 محمدرضا حسینی از زاویه ای بسته به توپ ضربه زد و سوشا مکانی دفع کرد؛ در ریباند توپ به مرتضی تبریزی رسید و او برای بار دوم دروازه صنعت نفت را گشود.

دو بر یک صنعت نفت(لوسیانو پریرا): در دقیقه 89 اشتباه عجیب وحید محمدزاده در پاس روبه عقب باعث شد تا شیمبا توپ ربایی و در موقعیت تک به تک با رشید مظاهری دروازه ذوب آهن را باز کند.

لحظات حساس

دقیقه 5: پاس در عمق خوب برای استفاده تبریزی ارسال شد اما این مهاجم نتوانست جلوی دروازه ضربه نهایی را بزند و فرصت از دست رفت.

دقیقه 10: محمدرضا حسینی با کنترل و فرار خیلی خوب موقعیت مناسبی را برای خود فراهم کرد اما ضربه او را سوشا مکانی در اختیار گرفت.

دقیقه 14: داور در گوشه زمین خطای بازیکن ذوب آهن روی شادکام را گرفت اما امیر قلعه نویی این موضوع را قبول نداشت و اعتراض کرد.

دقیقه 40: ضربه سزار از پشت محوطه با فاصله زیاد از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه 47: ارسال بازیکنان ذوب آهن روی دروازه صنعت نفت با ضربه بوحمدان از کنار دروازه نفت به اوت رفت.

دقیقه 59: پاس عرضی مرتضی تبریزی موقعیت فوق العاده ای را برای کی روش استنلی فراهم کرد اما او نتوانست ضربه نهایی را بزند.

دقیقه 70: خوب هافبک نفت از پشت محوطه جریمه با اختلافی اندک به اوت رفت.

دقیقه 77: ربیع عطایا در برخورد با مدافع صنعت نفت در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور نه تنها اعتقادی به خطای پنالتی نداشت که یک کارت زرد نیز به نشانه تمارض به هافبک لبنانی نشان داد.

دقیقه 87: محمدرضا حسینی توپ را عالی جلو برد و در موقعیت تک به تک با سوشا مکانی قرار گرفت اما ضربه او را سوشا برگرداند.

۱    
آی اسپورت
2018-01-18 16:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر