فهرست
تاثیر زلاتان بر فوتبال ایتالیا، بیش از رونالدو
تاثیر زلاتان بر فوتبال ایتالیا، بیش از رونالدو

تاثیر زلاتان بر فوتبال ایتالیا، بیش از رونالدو

آی اسپورت - آلبرتو زاکرونی سرمربی سابق آث میلان که علاوه بر این تیم در فوتبال ایتالیا هدایت باشگاه یوونتوس را هم بر عهده داشته با ستایش از زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید تاثیر او بر فوتبال ایتالیا از تاثیری که کریستیانو رونالدو بر فوتبال این کشور داشته بیشتر بوده است.

زلاتان 39ساله که از ماه ژانویه به میلان پیوسته در این مدت بسیار درخشان ظاهر شده. او در نیمه دوم فصل گذشته 20 بازی برای میلان انجام داد و 11 گل به ثمر رساند. زلاتان در دربی اخیر میلان هم بسیار درخشان ظاهر شد و نقش اصلی را در پیروزی روسونری بر اینتر بازی کرد.

زاکرونی در گفتگو با ایل جورناله گفت: " من در دوران مربی گری ام قهرمانهای بزرگی را در تیمهایم داشته ام از اولیور بیرهوف گرفته تا ژرژ وه‌آ و آدریانو، ولی تنها تاسفم این است که هیچوقت نتوانستم مربی ابراهیموویچ باشم".

زاکرونی در ادامه صحبتهایش گفت: " زلاتان یک اسطوره ابدی است و من واقعاً نمی‌فهمم که چرا برنده توپ طلا نشده. زلاتان در ایتالیا بیشتر از رونالدو تعادل را به نفع تیمش تغییر داده. اینکه از زمان ورود او بازیکنان جوان زیادی شاهد سریع‌تر شدن پیشرفت شان بوده اند اصلاً تصادفی نیست. زلاتان فقط گل نمی‌زند. او به همه هم‌تیمی‌هایش اعتماد به نفس تزریق می‌کند و در لحظات دشوار بار تیم را بر روی شانه‌هایش حمل می‌کند".

۴    
آی اسپورت
2020-10-20 12:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر