فهرست
استقلال به بی‌تجربگی مدافعان باخت
استقلال به بی‌تجربگی مدافعان باخت

استقلال به بی‌تجربگی مدافعان باخت

آی اسپورت - استقلال فقط به دلیل کم‌تجربی‌گی بازیکنانش داربی را واگذار کرد. در صحنه گل و با حضور سه مدافع مرکزی بازیکنان استقلال تنها نظاره‌گر بودند و حسینی نیز اصول ابتدایی دروازه‌بانی یعنی بازکردن بدن برای پوشش زاویه بسته را فراموش کرده بود تا گل رقیب رقم بخورد. در بازی قبلی گفته بودم که مدافعین مرکزی استقلال در پوشش کانالها ضعف دارند و استراماچونی هم با سه مدافع قصد داشت این مشکل را برطرف کند اما در صحنه گل با خارج شدن دانشگر از جریان بازی و دفع ناقص او یک بار دیگر این ضعف و عدم پوشش مناسب یزدانی موجب شد تا بازیکن جوان پرسپولیس براحتی در این فضا صاحب توپ شود.

اگر بازیکنان استقلال اشتباه نمی‌کردند بدون تردید پرسپولیس به هیچ عنوان توانایی باز‌کردن دروازه استقلال را نداشت. ابتدای فصل عنوان کرده بودم که این تیم نیاز به بازیکنان باتجربه‌ای دارد که بتواند استرس بازی‌های بزرگ را تحمل کند و‌ کمبود چنین بازیکنی در ترکیب استقلال کاملا مشاهده می‌شد. علی‌کریمی به هیچ عنوان آماد‌گی زدن ضربه پنالتی را نداشت و متاسفانه هیچ یک از بازیکنان نیز جرات لازم برای زدن این ضربه را نداشتند. تعویض استراماچونی و به میدان آمدن قائدی نشان می‌داد که استقلال به دنبال پیروزی است اما نمایش ناامیدکننده قائدی تمامی نقشه‌های استراماچونی را برهم زد تا در ادامه با اشتباهات فردی خط دفاع و دروازه‌بان استقلال، روز تلخ باشگاه رقم خورد.

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2019-09-22 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سامان
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۹:۲۴
من میدونستم! من همیشه میدونم...
حرف حساب
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۹:۴۳
آخرش یه کیسه کش هستی عزیزم! حالا توجیه کن! وقتی مربی هشت تا عنصر دفاعی میذاره و مالکیت توپ 60 به 40 به نفع پرسپولیسه تو دیگه چی میگی آقای کارشناس؟؟
...
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۵۸
اشتباه مرگبار کیسه خرید سیاوش یزدانی بود
محسن
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۲۵
مرگبار برا یه دقیق هست.در کنار دانشگر شیک و مجلسی کارشان را انجام میدهند:خش زدن به روح هوادار و همزمان سرویس دهی به حریف
۴
خوارکیسه
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۷
سُس ننه از بازی خوب پرسپولیس تو نیمه دوم هم بگو
از تعویض طلایی
از اینکه خوارومارت سپوخته شده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر