فهرست
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای...
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای...

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳

در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت
2017-11-12 16:03:29
نظر دهید

۱۳ نظر
سهام
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
در راستای یک توهین جدید
۲
mehrab
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
اگر امکانش هست به این سوال جواب بده
چرا بعد از این توییت دیگه مصلحمون رو ندیدیم ؟ چرا ؟؟؟
http://isport.ir/fa/post/98ed8ab4
این همه نویسنده درپیت اینجا هست که فقط عقده دیده شدن دارند چرا مصلح روشنگرو عزیزمون رو ؟ حالا که از سنگینی باخت به الهلال کم شده حالا که با داوری دربیو بردید یک جواب صادقانه و قانع کننده بده لطفا
بهش گفتی دیگه ننویس ؟؟ رمز عبورشو عوض کردی ؟؟ فقط صادقانه و قانع کننده جواب بده لطفا
sirvan.f
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
داداشم از کدوم دربی داری حرف میزنی؟اها لابد منظورت همون چیزیه که بین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم کیک باکسینگ استقلال انجام شد!
۷
حمید
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
آدم اگه واقعا که دلش دنبال یافتن حقیقت باشه به این راحتی به دیگران حتی اگه رقیب و یا دشمن هم باشن اتهام نمیزنه. میره میگره همه زوایا و همه اطلاعات رو بررسی می کنه و بعد حرف میزنه. برای همینه که من هیچ امیدی به دادن جواب صادقانه و قانع کننده به شما ندارم. چون معتقدم جواب ها خیلی واضح جلوی چشم هستن اما شما شما نمی بینی. پس مطمئنا من هر جوابی هم که بدم تغییری در نظر شما ایجاد نمی کنه.
mehrab
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
اقای امیرپور یادت رفته که تا قبل از اینکه سردبیر اینجا بشی یک حق التحریر بگیر ساده بودی که هر کسی حتی تو خیابون بهت سلام می کرد تا زانو جلوش خم و راست می شدی ؟ 24 ساعت گذشت اما دریغ از یک ذره معرفت و ادب در مقابل خواننده ها و نظردهنده ها . نظر شما که نیاز به تایید نداره . داره ؟؟؟؟؟؟؟ خوبه که ادما یادشون نره از کجا به کجا رسیدند . این من و امثال من بودیم که با نشر مطالب شما در اینجا و اونجا بهت اعتبار دادیمتفو بر تو ای چرخ گردون تفو
حرف حساب
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
در راستای بیکاری و بیفکری تو میدونیم که جز استادیوم رفتن زنان دغدغه دیگری نداری! انگار تمام مشکل ورزش و مملکت ما همینه!!
۸ ۴
ahmad
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
کاملا نظر احمقانه ای بود . دلواپسان رو ازشون انتظار دیگه ای نمیشه داشت
۵
حرف حساب
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
من یک دلواپس نسیتم و به شدت از این جماعت متنفرم ولی دلیل این همه زوم کردن این سایت و این فرد رو روی حضور زنان در ورزشگاه نمیفهمم! واقعا فسادی که این روزها کریم داره بهش اشاهر میکنه مهمتره یا حضور زنان در ورزشگاه! احمقانه اینه که احساسی سوار موج این افراد شویم!
۹
حمید
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
ورزشگاه رفتن زنان پیروزی پیشرفت بر جهله! نشون میده آدم هایی کاردان و کار بلد دارن بر آدم هایی غلبه پیدا می کنن که دنیا و اخرتشون تنها و تنها به دو تا تار موی دو تا دختر خوشگل بنده. ورزشگاه رفتن زنان مثل برفراشته شدن پرچم پیروزی رنسانس بر تاریکی قرون وسطی است. شاید درست بگی که هزاران دغدغه مهم تر داریم اما یادت نداره همه این مشکلات زاییده مدیریت اذهان بیماری بوده که جز همون دو تار مو هیچ چیز دیگه ای رو نمی دیدن. و حالا ما رو گذاشتن وسط این اقیانوس بی کران فلاکت.
۴
AVA-86
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
بیشتر از صد و بیست سال پیش قسمت اعظم مردم و علمای کشور! به شدت معتقد بودند زن نیازی به سواد خوندن و نوشتن نداره. اولین مدارس سبک جدید که هم به دخترا و هم به پسرا آموزش می دادن بارها به دست همین جماعتی که مثل شماها بودند آتیش زده شد. اما گذرزمان ثابت کردکه کی اشتباه کرده
۳
حامداشرف
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
فساد درفوتبال نشانه نبود مدیریت و همین طور ،نظرات درست .. تمامش کلا" زیر سوال..... زنان در ورزشگاه باید حضور داشته باشن .. اگر بودن یکی موارد زشت که دیگه از بین میرفت این فحاشی تو ورزشگاه بود
میلاد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
کشورهای عربی هر روز پیشرفت میکنن ما پسرفت......
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر