فهرست
راموس تمدید کند؛ سرمربی رئال خواهد شد
راموس تمدید کند؛ سرمربی رئال خواهد شد

راموس تمدید کند؛ سرمربی رئال خواهد شد

آی اسپورت - سرخیو راموس کاپیتان رئال هفته ها در مذاکره با باشگاه برای تمدید قرارداد بود ولی در نهایت اطلاع داد که شرایط جدید برای او پذیرفتنی نیست. راموس حاضر نیست یک ساله بدون افزایش دستمزد تمدید کند و به سران باشگاه گفته است که پی اس جی به او پیشنهادی بهتر ارائه داده است. راموس و فلورنتینو پرز رئیس رئال پیش از عزیمت کاروان رئال به برگامو برای بازی با آتالانتا و سپس قبل از بازی با رئال سوسیداد فرصتی برای دیدار و گفت و گو داشتند. رابطه این دو همیشه خوب و دوستانه بوده و در این دو ملاقات البته صحبتی از تمدید قرارداد به میان نیامد. پرز پیگیر وضعیت مصدومیت راموس شد و محور صحبت ها نیز در این مورد بود.

باشگاه رئال مادرید برای سرخیو راموس ضرب الجل تعیین کرده است و او تا پایان ماه مارس یعنی 20 روز دیگر باید پاسخ نهایی خود در مورد تمدید قرارداد را بدهد. یک امر معمول در مذاکرات اینچنینی تا باشگاه بداند که برای نقل و انتقالات باید به فکر مدافعی جدید باشد یا خیر. راموس کمی بیش از سه هفته فرصت دارد تا روی تصمیم نهایی خود فکر کند. او در حال حاضر تمایلی برای پذیرش قرارداد یک ساله با بند تمدید برای یک فصل دیگر را ندارد اما ممکن است در ادامه نظر او عوض شود. از نگاه جوزپ پدررول که دوستی نزدیکی با فلورنتینو پرز هم دارد، ماندنی شدن سرخیو راموس از هر حیث برای وی حیاتی خواهد بود.

او ادعا کرد که در صورت ماندنی شدن راموس، رئیس رئال برای وی برنامه های خاصی در نظر خواهد داشت. به این صورت که اگر راموس پس از بازنشستگی همانطور که پیشتر گفته، وارد دنیای مربیگری شود، کارش را از رئال شروع خواهد کرد و پرز روی او به عنوان سرمربی آینده باشگاه حساب باز کرده است. به این ترتیب او نیز مثل زین الدین زیدان این فرصت را خواهد داشت تا به عنوان مربی نیز تاریخی جدید برای رئال مادرید بنویسد.

     
آی اسپورت
2021-03-11 17:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر