فهرست
بنیتز کونته را زمین زد؛ لیورپول چهارم شد
بنیتز کونته را زمین زد؛ لیورپول چهارم شد

بنیتز کونته را زمین زد؛ لیورپول چهارم شد

آی‌اسپورت- با توجه به برتری لیورپول و شکست سنگین چلسی، آبی‌های لندن قادر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل بعد نیستند. چلسی در صورتی راهی لیگ قهرمانان می شد که لیورپول برابر برایتون نتیجه نگیرد اما این اتفاق رخ نداد. البته تاتنهام با بازگشت بزرگ خود برابر لسترسیتی در رتبه سوم لیگ برتر جای گرفت و لیورپول چهارم شد.

لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت در دقیقه ۲۶ به گل رسید. روی پاس سولانکه، محمد صلاح موفق شد با ضربه ای دقیق گل شماره سی و دوم خود را به ثمر برساند.

دقایقی بعد واینالدوم می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند اما رایان با واکنشی زیبا مانع شد ولی مرسی‌سایدی‌ها در دقیقه ۴۲ و با ارسال آرنولد و ضربه سر محکم لوورن به گل دوم هم دست یافتند تا با برتری ۰-۲ راهی رختکن شوند.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا با ضربه دقیق سولانکه به گوشه دروازه به گل سوم هم دست یافت. در دقایق پایانی این بار رابرتسون دروازه برایتون را گشود تا با برتری ۰-۴ و رتبه چهارم فصل را به پایان برساند.

در دیگر مسابقه، نیوکاسل بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت بالاخره در دقیقه ۲۰ و با همکاری زیبای مورفی و ریتچی و ضربه تمام کننده گایل به گل رسید.

در ادامه باز هم بازی در اختیار نیوکاسل بود و کایل باز هم می‌توانست دروازه چلسی را باز کند اما کورتوا مانع شد تا شاگردان بنیتس با برتری ۱-۰ راهی رختکن شوند. 

نیوکاسل ۴۵ دقیقه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۸ و با ضربه دیدنی پرز به گل دوم هم دست یافت. ۵ دقیقه بعد نیوکاسل این بار روی ارسال یک ضربه ایستگاهی و باز هم با ضربه پرز به گل سوم هم رسید تا در نهایت با ۳ گل مدافع عنوان قهرمانی را مغلوب کند.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-05-13 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر