فهرست
نگاه ویژه؛ فرافکنی‌های تیم از همه بهتران...
نگاه ویژه؛ فرافکنی‌های تیم از همه بهتران...

نگاه ویژه؛ فرافکنی‌های تیم از همه بهتران...

آی اسپورت- موفقیت‌های سه فصل گذشته پرسپولیس که ریشه در انتخاب یک سرمربی خوب و کارامد و بازیکنانی تاثیرگذار داشته و دارد را خیلی ها برنمی تابند.بویژه انهایی که با جعل و تخیل زندگی کرده و استاد فرافکنی هستند.حالا دوباره رکوردشکنی ها و اقتدار تیم برانکو خیلی ها را به وحشت انداخته تا شروع کنند به تخریب پرسپولیس و طرح این اتهام واهی و تخیلی که مسوولان پرسپولیسی هستند و حامی پرسپولیس. البته که این ادعاهای واهی خریداری ندارد بویژه وقتی که در زمان حضور گودرزی در وزارت ورزش شاهد هشت تغییر مدیریتی در پرسپولیس در کمتر از دو قصل بودیم و ثبات مدیریتی محض در استقلالی که مدیرعاملش بهرام افشارزاده همزمان مدیرکل حوزه سرپرستی وزارت ورزش نیز بود و اتفاقا از همین قدرت و سمت مهمی که داشت تا توانست به نفع استقلال استفاده کرد که نمونه اش صدور مجوز بازی غیرقانونی برای پروپپیچ بود و عبور اشکار از سقف بودجه مصوب شده در وزارت ورزش و سازمان لیگ و یا اعلام کذب مبالغ قراردادها که متاسفانه هیات مدیره قانونمدار پرسپولیس ان را رعایت کرد اما کک هیچ کس از تخلف اشکار تیم از همه بهتران نگزید.در ان مقطع حتی رییس هیات مدیره پرسپولیس را اسپانسر استقلال کر ند تا تیمی که شرکتی با ارقام سنگین اسپانسرش نمی شد اسپانسر 25میلیاردی داشته باشد.

ان وزیر که لطمه ها به پرسپولیس زد را پرسپولیسی خطاب کردند و این وزیر که در قبال بریز و بپاش حداقل سی و چهار میلیاردی این فصل استقلال سکوت محض اختیار کرده هم رفته رفته متهم شده.براستی چرا امسال مبالغ قراردادها در سایت سازمان لیگ منتشر نشد تا همه بدانند که استقلال حداقل دوزاده بازیکن میلیاردی و بالای میلیاردی دارد.که مشخص شود چقدر در قبال این ریخت و پاش ها نه تنها وزارت ورزش بلکه خیلی ها سکوت اختیار کرده اند. ایا لازم است صراحتا و اشکارا بنویسم محمود احمدی نژاد با علاقه افراطی به استقلال در چهار مقطع شخصا دستور به تغییر مدیریتی در پرسپولیس داد و هروقت می خواست به فردی پست دلخواهش را بدهد دست روی بی ثباتی در مدیریت پرسپولیس می گذاشت اما در استقلالش انجه شاهد بودیم همچون دوره گودرزی ثبات بود و ثبات. ایا لازم است حالا هم اشکارا بنویسیم در بدنه دولت،مدیران و معاونان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و خیلی جاها کدامیک از مدیران ارشد برای حمایت از تیم محبوب شان سنگ تمام می گذارند؟ آیا لازم به نبش قبر در گذشته و حال این حمایت ها از استقلال و تصمیمات منجر به تخریب پرسپولیس دولتمردان است؟

آیا به خاطر دارید پرسپولیس که در زمان دایی مدعی اول قهرمانی بود چگونه با یک اختلاف امتیاز کمتر نسبت به فولاد قهرمان نشد و مدیران با گرایش به ابی چگونه با کسر یک امتیاز از پرسپولیس و یا اعلام مبالغ دریافتی شاگردان دایی دو هفته قبل از اتمام فصل تیم پرسپولیس را غرق در حاشیه کردند تا در نهایت فولاد با برخورداری از ده بازیکن با کارت پایان خدمت‌های مورددار و گل هند ارش افشین قهرمان لیگ شو؟  ایا دو فصل پیش که پرسپولیس با هجمه ای از حاشیه و ناداوری ها با تفاضل گل کمتر قهرمان نشد را بخاطر دارید؟ کسی در قبال این یادداشت و این افشاگری ها ذره ای تردید و ابهام دارد بگوید تا مستندتر و مبسوط تر بگوییم در پس پرده چه خبرها بوده و هست.

پیروزی دیلی

* موضع نویسنده این یادداشت موضع سایت آی اسپورت نیست. این یادداشت تنها برای انتشار در سایت آی اسپورت ارسال شده.

۳۰۵ ۳۷  
آی اسپورت
2017-12-13 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۷ نظر
فرزاد
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
تا وقتی این هرزنامه چاب میشه کثافت از این فوتبال هم پاک نمیشه
آنتي شومن واقعي
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۸
کثافت تو ذهن و فکر شماست! اين نوشته مروري بود بر تمام تهمتها و چرنديات يه مشت متوهم که دو ساله به پرسپوليس ميزنند! حقيقت رو براتون نمايان کرد دردتون گرفت؟؟
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۵
این متن رو حسین قدوسی (سردبیر 4 ساله لنگنامه) نوشته یک مجنون که تا حالا حتی یکبار فوتبال ندیده ..
یک مشت خزعبلات.....

دروغ اشکارش درباره قهرمانی فولاد خوزستان .....
۱-فولاد خوزستان با اختلاف دو امتیاز قهرمان لیگ شد نه یک امتیاز.....
۲-همون فصلی که یک امتیاز از پرسپولیس کسر شد یک امتیاز هم از استقلال کم کردند....
۳-اگر یک امتیاز رو به پرسپولیس برگردانند باز فولاد یک امتیاز بیشتر از پرسپولیس داشته....
۴-در همون فصل پرسپولیس ۱۵ امتیاز رو به کمک داوران به دست اورده و نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ الوده است.....
۵-در همون بازی پرسپولیس با فولاد داور خطای پنالتی روی شریفات رو نگرفت...
۶-در فصلی هم که شش امتیاز از طرف فیفا پرسپولیس کسر شد سه امتیاز هم از سپاهان کم کردند و تمام بازیهای خانگی سپاهان در یزد با اون چمن عجیب و غریبش برگزار شد یعنی در اصل ۱۵ امتیاز از سپاهان کم کردند...
۷-حالا حرکات الوده معمارزاده و مظفری زاده بماند......
۸-در همون فصل بحث بازیکنان سرباز فولاد خوزستان حسین ماهینی بازیکن پرسپولیس هم کارت پایان خدمتش مورد دار بودش....
۹-در همون فصل تی ام اس خلعتبری قرارداد غیرقانونی یعنی تمام بازیهای پرسپولیس ۳ بر ۰ میشدند....

اما جام غیرقانونی پرسپولیس

۱-جعل یکی از جرایم بسیار مهم است و در قانون ، مجازات های سنگینی برای این مورد در نظر گرفته شده است.جعل در لغت به معنی دگرگون کردن ،گردانیدن ، قرار دادن ، آفریدن ،وضع کردن ، ساختن و ایجاد کردن به کار رفته است.

۲-ماده ۵۲۳ اشعار میدارد : « جعل و تزویر عبارتند از : ساختن نوشته یا سند یا ساختن مهر یا امضای اشخاص رسمی یا غیر رسمی یا خراشیدن یا تراشیدن یا قلم بردن یا الحاق یا محو یا اثبات یا سیاه کردن یا تقدیم یا تاخیر تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی یا الصاق نوشته ای به نوشتۀ دیگر یا به کار بردن مهر دیگری بدون اجازۀ صاحب آن و نظایر اینها به قصد تقلب ».

۳- استفاده از سند مجعول : قانونگذار تقریباً در همۀ مواردی که از جعل سخن گفته است استفاده از سند مجعول را هم ردیف با آن مورد بحث قرار داده و برای این جرم همان مجازات جعل را تعیین نموده است. لازم به ذکر است که این جرم به صرف ارتکاب اعمالی مثل « به کار بردن ، استعمال ، استناد یا مبادله کردن » و نظایر آنها محقق می گردد.

۴-در این رابطه در قانون مجازات اسلامی ایران در مواد ۵۳۲ ، ۵۳۳ ،۵۳۴ ، ۵۳۵ به ذکر جعل در اسناد رسمی توسط مامران دولتی درحین اجرای وظایف قانونی ، جعل اسناد رسمی توسط افراد عادی ، و استفاده از اسناد رسمی مجعول پرداخته است . در ایران در ماده ۵۳۲ جعل مادی و ماده ۵۳۴ جعل معنوی را ذکر کرده است و مجازات آنها را حبس از یک تا ۵ سال + جزای نقدی ۶ تا ۳۰ میلیون ریال + مجازاتهای اداری +جبران خسارت وارده میداند.

۵- در قانون مجازات اسلامی ، مجازات های مختلفی برای جعل سند در نظر گرفته شده است که بسته به نوع سند و نوع جعل از طرف افراد عادی و یا افراد صاحب امضا در ارکان مختلف متفاوت است

۶-چیزی که در پرونده طارمی مشخص است ، جعل سند توسط باشگاه پرسپولیس است ، از آنجا که این باشگاه دولتی است جعل در تاریخ قرارداد مصداق بارز جعل اسناد دولتی میباشد و جزای آن بسیار بیشتر از جعل سند معمولی است ، و اگر در کشوری قانون مدار زندگی میکنیم ، می بایست بعلاوه محرومیت از طرف فیفا طبق قوانین داخلی با جاعلان این پرونده (بنا بر قوانین موجود) برخورد شود و از طرف قوه قضاییه تحت پیگیری و صدور رای قرار گیرد ، مدعی العموم می بایست برای جعل سند دولتی ، کیفر خواست صادر کند. دروافع باشگاه پرسپولیس هم جعل سند انجام داده هم از سند جعلی استفاده کرده (که این خود دو جرم مجزا محسوب میشود)

تمام بازیهای پرسپولیس در فصل گذشته هم باید ۳ بر ۰ میشدند......
حمید
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
به سعید از خوزستان:
این اولین بار و به احتمال زیاد اخرین باریه که جوابتو میدم.
ببین یه فرقی هست بین نوشتن برای خالی کردن عصبانیت خودمون (کاری که اکثر مخاطبین این سایت می کنن) و نوشتن برای تاثیر گذاشتن بر خواننده (کاری که اقلیت مخاطبین این سایت می کنن)
خوبی گروه اول اینه که آدم فشارهای عصبیشو خالی می کنه و یه خورده اعصابش راحت میشه اما بدیش اینه که تاثیر خیلی کمی روی دیگران میذاره.
در مورد گروه دوم آدم نمی تونه اعصابشو اونجوری که دلش خواست راحت کنه ولی مزیتش اینه که می تونی روی نظر دیگران تاثیر بذاری.

شما توی گروه اول استاد هستی. یعنی توی این که جوری بنویسی که کمترین اثر رو روی دیگران بذاری فقط برای این که خودتو راحت کنی استعداد عجیبی داری. اما مطمئن باش که دیگران به ندرت دو تا کامنت ازت می خونن. تقریبا همشون بعد از خوندن اولین کامنتت به این نتیجه می رسن که حرفات ارزش خوندن نداره و هر وقت اسمتو دیدن ازش می گذرن. درست مثل الان من که با خوندن دو خط از حرفات بقیه شو بی خیال شدم و تصمیم گرفتم به صورت خیلی دوستانه و محترمانه کمی در مورد روش های تاثیرگذاری بر خواننده بهت توضیح بدم. از اینجا به بعدش دیگه خود دانی. روزت خوش. شبت خوش تر.
اميد پرسپوليسي
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۶
اوه اوه چه سوزش شديدي ...؟؟!!!! بابا آب بريز .....! با شر و ورهاي شما که از ابهت و افتخار پرسپوليس کم نميشه! وقتي پاي فساد و مافيا بياد وسط هم باز تاج عزيز دردانه تيمسارهاي شاه و مافياي استقلال دست همه رو از پشت بستند به وقل واعظ استقال پاکترين مقامش سومي زمان واعظ بود! جمع کنيد بساط سوزش رو ! خخخخخخ
amir
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۴
سعید از خوزستان،،، امیدوارم زودتر خوب شی و یه کار خوب هم گیر بیاری
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
تورو خدا ی فکری ب حال سعید از خوزستان بکنید ب خدا اینجوری از دست میره من بدجوری نگرانشم.
اس اس
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
آی اسپرت خوب حال کن رو از خود بی خود شو .. وحید امیری ققط 30 درصد قراردادش 800 ملیونه قراردادش 900 تبت شده .. قرارداد طارمی بالای 3 میلیارد و با ضرر و جریمه 7 میلیارد و بقیه هم به همین شکل
تیم کثیف حکومت پیروزیست .. کاوه رضایی رو به خاطر تیم ملی فراری دادند به طارمی گفتند اگه برنگردی دیگه رنگ تیم ملی رو نمیبینی

+آروزی بدترین ها در زندگی برای آی اسپورتی های سرخ
P71
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
ما پرسپولیسیم... تنها ایستاده در غبار....
پدرام
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
صحیح است
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
من از حسین قدوسی نفرت دارم ، ولی لااقل هشتاد درصد این متن درسته . تو این دو ساله ، پرسپولیس و استقلال تقریباً برابر خرج کرده اند .
بگذریم که سهم پرسپولیس به خاطر تعداد بیشتر افراد عضو در سامانه ۳۰۹۰ باید حداقل سی درصد بیشتر از استقلال باشه ولی در این دو سال تنها ۴ میلیارد به پرسپولیس اضافه داده اند
عارفabadan
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
پرسپولیس در طول تاریخ پاکترین و مظلومترین و مردمی ترین باشگاه فوتبال ایران بودِ و هست ولی با وجود این همه بی قانونی و تبعیض علیه این تیم دوست داشتنی با انایت الله متعال بین تمام تیمهای ایران بیشترین قهرمانی و بهترین بازیکنان تاریخ ایران مال پرسپولیس بودن. درود بر سرخدلان عاشق یاحق.
زااااااررررت
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۵
اون باشگاهی که نصف پیشکسوتانش سهامدار عمده ی زندان اوین بودن هم اصلا پرسپولیس نیست
حسین آبی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۲
جرم ما تاجی بودنه
جرم ما پرافتخارترین تیم آسیا و ایران بودنه
منتقد
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
درود بر آقای قدوسی
مشت نمونه ی خروار
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
نوع و مدل فکریِ قرمز ها رو میشه از همین مطلب متوجه شد . دروغ پردازی و " من نبودم دستم بود " و هدایتی و طاهری و طارمی و پورشه و مانوئل ژوزه و گولچ و اوکراینی ها .... همه و همه واسه اینه که پرسپولیس رو خراب کنند . طرف یه قهرمانی در لیگ ایران آورده حالا تبدیل شد به اسطوره .. یادشون رفته یه تنه خریبین رو آقای گل کردند با تفکرات پروفسور فیلسوف دکتر استاد برانکو که به قول محمود خُردبین اوکراینی ها رو از روی سی دی انتخاب کرد .
مهدی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۹
همتون دایی جان ناپلئون هستید و چندش، کلا باید در روزنامه های استقلال و پیروزی رو گل بگیرن ازبس که همش دنبال کل کل های بچه گانه هستن
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
تیم از همه بهتران همون تیم حکومتیه . سرشت این تیم همینه. قبل انقلاب محبوب اون حکومت بود و بعد انقلابم دردانه و میوه این حکومت . ولی میبالیم به اینکه هوادار تیم مردمی پرسپولیس هستیم. در مورد خرج کردنای تیم حکومت همین بس که ۶ سال پیش قرارداد ۲ میلیاردی با بازیکنش بسته . به نرخ الانم ۲ میلیارد به کسی نمیدن جز همین تیم عزیز دردانه. فقط به سکونشینی مثل بیت سعید پایه قرارداد ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیونی دادن!! ۴ میلیارد برای بازیکن متوسطی مثل شجاعیان و و و. آخرم میگن وزیر پرسپولیسیه. مثل تراکتوریایی میمونن که سربازا رو درو میکنن بعد میگن سرباز گرفتن به ضررمونه میخوان تیممونو نابود کنن!!!
کسانیکه ما در پژی گندشناس رو مورد عنایت قرار دادند
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
قشنگ معلومه میدونه دوشنبه هدایتی میخواد از قدوسی هم اسم بیاره که حالا داره این همه دروغ به هم می بافه . احتمال اینکه قدوسی به نود زنگ بزنه و از گند کاری خودش و تیمش دفاع کنه به شدت بالا رفت
احمدی نژاد بود که واعظ آشتیانی رو به استقلال فرستاد تا قلعه نویی مجبور بشه بیاد سپاهان
اگر احمدی نژاد نبود کی برای شما دومین قهرمانی تیمتون رو دقیقه 96 می اورد ؟
اگه احمدی نژاد نبود کی استقلال رو مجبور می کرد 2 روز زودتر به دیدار پرسپولیس سوبله چوبله شده برود تا استقلال شکست بخورد
اگه احمدی نژاد نبود بخاطر فحاشی تماشاگرانتون به همه چیز و همه افراد زنده و مرده بارها و بارها باید از تیم شما کسر امتیاز می شد .
اگه احمدی نژاد نبود در همان سال اول مربیگری آقای کالت به کالت در سایپا به خاطر جامی که هفته یکی مانده به آخر از استقلال اهواز دزدیدند گند کارهای آقای کالت به کالت در امده بود و دیگر نمی توانست حتی به نیمکت پرسپولیس و تیم ملی فکر کند .
بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی در همه امور هم در دوره احمدی نژاد و از تیم سایپا ظهور کرد . همون شخصی که در پرونده جادوگری یکی از متهمان ردیف اول محسوب می شود.
اگه احمدی نژاد نبود وینگادای 5 میلیون دلاری پرسپولیس رو نمی شناخت . الغرافه
اگه احمدی نژاد نبود علی کریمی باید 2 سال از بهترین سالهای زندگیش رو سربازی می رفت . اما دوستان احمدی نژاد گفتند که علی کریمی در فتح سربازی رفته است . آیا مدرکی برای سربازی رفتن علی کریمی وجود دارد ؟ آیا هر کسی به تیم نظامی رفت در آن تیم سرباز محسوب می شود ؟ مهدی کریمیان 11 سال در تیم های نظامی بازی کرد اما در آخر کارت سربازیش باطل شد تا او به فجر برود .
علی کریمی به علت توهین به کفاشیان فقط از حضور در تیم ملی منع شد اما با دخالت مستقیم احمدی نژاد محرومیتش بخشیده شد . هر چند که علی دایی باز هم به علت دشمنی دیرینه با علی کریمی او را به تیم ملی دعوت نکرد .
اگر احمدی نژاد نبود همه کسانی که از جنبش سبز حمایت کردند باید مثل هنرمندانی که از جنبش سبز حمایت می کردند ممنوع التصویر و ممنوع الکار می شدند . اما این گونه نشد . استاد شجریان از همه چیز محروم شد اما علی کریمی به درخواست شخص احمدی نژاد به تیم ملی کی روش دعوت شد . این در حالی بود که کی روش اعتقاد چندانی به علی کریمی نداشت . کی روش علی کریمی را یک بازیکن بی انضباط می دانست
اگر احمدی نژاد نبود علی کریمی هرگز نمی توانست به تیم نظامی تراکتورسازی بپیوندد و از این تیم یک میلیارد پول بگیرد.
اگر احمدی نژاد نبود واعظ آشتیانی هیچ وقت به استقلال نمی آمد تا مرفاوی را سرمربی استقلال کند
اگه احمدی نژاد نبود کی اسم تیم لنگ رو به کلمه یونانی پرسپولیس تغییر می داد ؟ حداقل تخت جمشید که فارسی بود . تخت جمشید می گذاشت . کاری که لنگیا 16 سال در انجام آن ناکام بودند رو احمدی نژاد تمام کرد
در مورد دولت فعلی هم توضیح خواهم داد
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۸
یعنی وقیح تر از شما هواداران افراطی تیم دوم پایتخت وجود نداره . این قدر این ادعاها مزخرفه که حیف وقت که آدم بهش جواب بده
ali
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۶
خیلی نویسنده تمایل رنگی داشته و ناشیانه نوشته مطلبو.
شما خودت داری فرافکنی میکنی !!! لازم نیست اصلا کسی بگه ،شما یه نگاه به این لیست بنداز میفهمی کی داره فرافکنی میکنه!
1-حسین هدایتی!!! بدون توضیح اضافه!!
2- شصت و دو میلیارد پول گمشده!
3-مهدی طارمی، ریزه اسپرت،و خسارت میلیاردی
4- 7میلیارد بدهی ژوزه

البته در کنار همه اینها شانس هم در برجسته شدن ویژه نتایج پرسپولیس بی تاثیر نبوده، شما بشین یبار دیگه بازی پرسپولیس رو با پارس جم و خیلی بازی دیگه رو مجدد ببین،تقریبا 9تا12 امتیاز با گل اتفاقی دقیقه نودی، گل نشدن توپای حریف، و تیر دروازه بدست اومده!
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۱
اگر بتونم به شما کودک صفت های شیرین عقل بفهمونم که خود دولت سندسازی کرد برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و پس از بی نتیجه بودن خصوصی سازی دوباره مِلکی که به شکل صوری به نام پرسپولیس کرده بود رو پس گرفت ، باید نوبل ادبیات رو بهم بدن...
۸
حمید
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۰۳
دوست عزیز. نویسنده سردبیر روزنامه پیروزیه و از موضع حمایت از پرسپولیس داره حرف می زنه پس رنگی بودنش مشکلی نیست. مشکل زمانیه که در جامه بی طرفی تمایلات رنگی داشه باشی نه الان که خود نویسنده به پرسپولیسی بودن خودش رو قبول داره و خودش را نماینده منافع پرسپولیس میدونه.
می رسیم به مواردی که گفتی:
1- ادعاهای هدایتی: هدایتی خودشم قبول داره که پول خرج باشگاه شده. فقط میگه چرا باب میل من خرج نشده. چرند هم میگه اگه قراره اون تصمیم بگیره پس مدیر عامل و هیات مدیره چکارن؟ هویچ هستن یا خیارشور یا افتخاری؟
2-شصت و دو میلیارد: این یک چرند مطلقه. مگه پرسپولیس یال اصلا استقلال یا هر تیمی تو ایران چقدر دارایی دارن که بخواد 60 میلیاردش گم باشه. دوست عزیز در سال های قبل یک سری اموالی رو پرسپولیس استفاده می کرده اما متعلق به دولت بوده (مثل ساختمان باشگاه) به نام پرسپولیس ثبت کردن و به خاطرش از پرسپولیس مالیات گرفتن. آقای طاهری رفته ثابت کرده که اون 60 میلیارد دارایی پرسپولیس نیست و در نتیجه در ترازنامه سال بعدی 60 میلیارد از دارایی های پرسپولیس کم شده و به به درایی های هر کی بوده اضافه شده.
3 و 4: قضیه مهدی طارمی و ژوزه رو درست میگی. اما بزار بهت بگم که همین امسال استقلال چند تا بازیکن میلیاردی بدون استفاده جذب کرد. 1-بیت سعید 2- جباری 3- پژمان

اما در مورد شانس پرسپولیس تنها بازی که پرسپولیس از حریفش بهتر نبود و باید مساوی می شد سپید رود و پارس جم بود. اما در مقابلش بازی های سیاه جامگان، سپاهان، پدیده و پیکان رو هم با بدشانسی امتیاز از دست داد. فوتبال همینه. یه جایی شانس میاری و یه جایی بدشانسی.
9 تا 12 امتیاز با گل اتفاقی دقیقه نودی؟ دوست عزیز امثال پرسپولیس فقط تو بازی پارس جنوبی دقیقه 90 به بعد گل برتری رو زد. دیگه تعداد گل ها که مشخصه و زمانش هم معلومه.ربطی هم به نظر من و شما نداره.
علی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
ممنون از اقا حمید بابت جواب مودبانه و با حساب و کتابش، کاش همه مثل شما بودن، تا روزها بحث میکردیم و بدون اینکه توهین بشنویم و از بحث کردن و طرفداری و فوتبال لذت میبردیم.
۶
ایلدروم
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
در مورد این که این با روی کار آمدن این دولت پرسپولیس قوی تر شد هیچ شکی نیست مثال هم تا دلتون بخواد هست
در مورد این که بگن این دولت خواسته استقلال نتیجه بگیره جک محض هست
پنج سال دولت روحانی پرسپولیس دو جام و نیمه نهایی آسیا
استقلال صفر جام و تغیر چهار مدیر عامل در دو سال که یکی از یکی بدتر
والا برکنار نکردن افتخاری و افشار زاده کاملا باب طبع تیم های رقیب هست والا این ثبات از صد تا زهر برای تیم استقلال بدتر بود
حمید
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
دوست عزیز. اگر برای شما 4 بار در طول دو فصل مدیرعامل عوض کردن برای ما 4 بار در طول 1 فصل این کارو کردن. بذار بشمرم به ترتیب تا یادت بیاد. رحیمی، سیاسی، طاهری، نژادفلاح، و دوباره طاهری. اون زمان یک پرسپولیسی اومد بگه وزرات استقلالیه؟ جالبه که بدونی اون فصل ما همین فلاکت امسال شما رو داشتیم. ولی در نهایت همه گفتیم که خادم اشتباه کرد نه اینکه ادعا کنیم وزارت استقلالیه. الان که آقای طاهری رو کله پا کردن زمان کدوم دولته؟ تو دیدی یک پرسپولیسی بگه وزارت استقلالیه چون طاهری رو کله پا کرد؟ چرا در مقابل شرایط کاملا مشابه رفتار پرسپولیسیها اینقدر فرق می کنه با شماها؟
عارفabadan
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
آقا حمید شعور و درک هواداران پرسپولیس با هیچ تیمی در ایران قابل مقایسه نیست فکر کردی برای چی محبوبترین تیم ایران پرسپولیسه جدا از پرافتخارترین و اسطوره سازتریت تیم ایران بودن و قدرت پرسپولیس بازیکنان و پیشکسوتان این تیم در طول تاریخ هیچ وقت زیر بار حرف زور نرفتن و شرافت و مردمی بودن اسطوره های پرسپولیس باعث شده هر کسی که ذره ای انسانیت تو وجودش باشه عاشق این تیم بشه.
۷
مصاحبه خیابانی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
جواد خیابانی که مدتی است برای کمک رسانی و ابراز همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه در این استان حضور دارد در مصاحبه ای ضمن درخواست ساخت کانکس برای مردم زلزله زده اظهار داشت وقتی دولت هزینه 100 میلیاردی را برای تسویه مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس می پردازد، پس پول جهت ساخت کانکس برای مردم زلزله زده نیز وجود دارد.
حمید
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۵
دوست عزیز وزرات هرگز برای این تیما 100 میلیارد خرج نکرده. من نمی دونم این حرفا از کجا میاد؟
ساشا
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
من از رویکرد این سایت تعجب می کنم ، هر خبری که باعث تخریب و بحرانی جلوه دادن پرسپولیس و حمله به برانکو بشه در عمل نشون داده مورد تایید این آقایون هست ولی وقتی یک نفری سوالات و ابهاماتی در ذهن داره مطرح می کنه اول از همه سایت موضع میگیره ، بعد لشگر زامبی ها به این فرد حمله می کنه ، حداقل اگه سایت شعارش آزادی بیان هست ، اداشو خوب در بیاره. من همچنان باند اصفهانی هارو عامل در اتفاقات سالهای پیش که برایه پرسپولیس میفتاد می دونم ، 3سال پیش بازیکنان فولاد با کارت های خدمت جعلی قهرمان شدند یعنی با یه کار غیر قانونی و خلاف مگه کسی به این اتفاق شک داره ،بعد از اون هم همین باند چون منافعش در خطر بود و باید قهرمانی رو به پرسپولیس میدادند ، موضوع رو ماست مالی کردند.
محمد
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۴
اسم نويسنده رو ديدم فهميدم يه مطلب رنگى، يكطرفه، تعصبى و زشت پيش رومه، ليد رو خوندم و ديگه ادامه مطلب رو نخوندم، تاسف براى آى اسپرت كه اين اراجيف رو چاپ ميكنه
xox
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
خیلی واسم جالبه هوادارای تیم هفتم جدول که از نظر تعداد هوادار هم نسبت به پرسپولیس در اقلیت قرار دارن چه حضور پر رنگی زیر این پست دارن. الان که این کامنت رو مینویسم زیر نظرات ضد پرسپولیس بین 400 تا 500 لایک وجود داره و موافقهای پرسپولیس خیلی کمترن. دو تا نتیجه میشه گرفت:
1- در اثر سوزش شدید این دوستان چنین موردی واقع شده
2- با ترفندهای کثیف و یا جمع کردن عده در شبکه های اجتماعی ریختن زیر این پست تا اینجارو هم به لجن بکشن

تشریف ببرید زیر پست پیشکسوت خودتون که میگه( مامور دوپینگو زدن و تو دستشویی زندانی کردن استقلالیها چون بچه ها خسته بودن!)
اگه ما اینکارو کرده بودیم ده سال از لیگ محروم میشدیم و شما الان از سرما یخ زده بودین چون بجای کامنت گذاشتن الان جلو وزارت ورزش داشتین جامه میدروندین
۹ ۱
حمید
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
باور کن من یه بار که کامنت گذاشتم و نصف شب هم بو، بعد از 5 دقیقه دیدم نزدیک 150 تا لایک خورد. اما در طی 24 ساعت بعدش در حدود 10 تا. از اونجا بود که فهمیدم لایک های این سایت چقدر بی اعتباره.
در ثانی منطق حکم می کنه که نسبت لایک های موافق و مخالف شبیه به کامنت ههای موافق و مخالف باشه. اما تو این سایت انگار اینجوریه که پرسپولیسی ها بیشتر کامنت می ذارن اما استقلالی ها لایک اونم بعد از 24 ساعت. مسخره است اوضاع.
۷
امیرعباس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
اگر می خواهید بدانید که چرا خشونت در فضای هواداری ایرانی اینقدر شدید و زیاد شده چرا در دربی گذشته چهل نفر در اثر درگیری به بیمارستان ارسال شدند چرا نارنجک بر سر خبرنگار کوبیدند چرا هواداران دو تیم انقدر بر سر بازیکنان رقیب بطری و سنگ و پاره اجر پرتاب می کنند چرا دربی های ما عمدتا با ترس و احتیاط از شکست برگزار میشود چرا پای هر مطلبی در سایت های فوتبالی تعدادی بیشمار زامبی طرفداری وجود دارد که با اسم های اهانت امیز به تیم مقابل انچنان هجوم می اورند که انگار دزد ناموسشان را یافته اند تنها تنها تنها و تنها به این نوشته رسمی منتشره در یک سایت رسمی کشور نگاهی بیندازید نفرت و کینه مثل ریگ روان از خط به خط از کلمه به کلمه و نقطه به نقطه این نوشته بیرون میریزد بله می دانم که گفتن از تبعات این جور نوشته ها فقط مربوط به زمانیست که فاجعه ای رخ دهد اونوقت ها همه مثل مرغ پرکنده از این سو بانسو بدنبال علت ها می گردند رفقا چرا خودمان را مسخره می کنیم بفرمائید کرم از درخت است و بس!!
محسن
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
آقای قدوسی چندسالته برادر؟
عباس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
حسین قدوسی چرا اینقدر حرف مفت می‌زنی؟
۲
محسن
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
ببخشید،انتشار این متن،مناسبت خاصی دارد که ما متوجه نمیشویم یا در کل میخواهد بگوید که مثلا چون بقیه ممکن است مورد دار باشند ما هم هستیم و ساکت باشید؟ مثلا یعنی اگر یه نفر برای مادرش بلیط فروخت،شما باید برای خواهرت بلیط بفروشی؟!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر