فهرست
مرسدس: شکست ما به دلیل سرعت فراری بود!
مرسدس: شکست ما به دلیل سرعت فراری بود!

مرسدس: شکست ما به دلیل سرعت فراری بود!

آی‌اسپورت-  مدیر تیم فرمول یک مرسدس، توتو ولف معتقد است که پیروزی سباستین فتل در مسابقه استرالیا بیشتر به دلیل برتری سرعت فراری بود و نباید استراتژی پیکان های نقره ای را اشتباه دانست. در مسابقه استرالیا لوئیس همیلتون اولین راننده ای بود که برای تعویض لاستیک خود به پیت آمد و پشت مکس ورشتپن از پیت لین خارج شد و به همین دلیل راننده ی بریتانیایی زمان زیادی را پشت راننده ی جوان ردبول از دست داد و بعد چند دور توسط فتل آندرکات شد.

ولف در جواب “آیا استراتژی مرسدس اشتباه بوده است؟” گفت:خیر، فراری ماشین سریع تری داشت. بعضی مواقع شما پیروز هستید و بعضی مواقع هم بازنده، آن ها (فراری) ما را از ابتدا تحت فشار قرار دادند و ما همان جا پیروزی را از دست دادیم. ریسک آندرکات وجود داشت و ما فکر کردیم که لاستیک ها بیش از این دوام نمی آورند و همین باعث شد تصمیم به پیت استاپ بگیریم. بعد از آن نیز پشت مکس در آمدیم که مسابقه خودش را می داد و باعث شد که ما مسابقه را از دست بدهیم.  اما تفاوت بسیاری وجود نداشت، دیدید که چقدر نزدیک به فتل از پیت بیرون آمدیم و همه ی این ها جزئی از مسابقه است.

مدیر مرسدس گفت: بعد از مسابقه همه چیز آسان می شود و شما می توانید همه چیز را در نظر بگیرید و بگویید که ما می توانستیم بهتر از این عمل کنیم. اما ما فقط به اندازه ی کافی امروز سریع نبودیم و به خاطر همین سباستین لیاقت پیروزی را داشت. فصل پر استرس تری نسبت به گذشته خواهد بود، چین نیز یک پیست متفاوت است، بیایید ببینیم که چه اتفاقی در آنجا رخ می دهد.

۲    
آی اسپورت
2017-03-27 00:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر