فهرست
بوتاس: این پیروزی ارزش صبوری را داشت
بوتاس: این پیروزی ارزش صبوری را داشت

بوتاس: این پیروزی ارزش صبوری را داشت

 آی‌اسپورت- والتری بوتاس بیان کرد که برد ارزشمندش در مسابقه ی گرندپری روسیه ارزش صبر کردن را داشته است، بوتاس توانست سباستین فتل از فراری را کنار بزند و پیروز این رقابت شود.بوتاس مسابقه را از جایگاه سوم آغاز کرد، او با استارت خوبش توانست پیش بیفتد و در ادامه هم ۵ ثانیه بین خودش و فتل اختلاف انداخت. وقتی هر دو راننده به پیت استاپ رفتند و با ترکیب جدید به مسابقه برگشتند فتل توانست فاصله اش با بوتاس را کم کند، پیشتازهای مسابقه از استراتژی التراسافت/سوپرسافت استفاده کردند.بوتاس با وجود این که در پیچ ۱۳ اشتباه کرد توانست جایگاهش را حفظ کند و با ۶ دهم ثانیه اختلاف نسبت به فتل اول بشود.

بوتاس گفت: عالی بود، کمی زمان برد، ۸۰ مسابقه طول کشید که ببرم ولی واقعا ارزش صبر کردن داشت، ارزشش را داشت که پستی و بلندی ها را یاد بگیرم. این فرصت عجیب برای من مهیا شد که در زمستان به این تیم بپیوندم و حالا آن ها پیروزی را برایم ممکن کردند، پس می خواهم که از تیم تشکر کنم، بدون آن ها ممکن نبود، احساس فوق العاده ای دارم.شروع سختی در این فصل داشتیم، رقابت امروز با فراری باز هم خیلی نزدیک بود، موفق شدیم که پیروز شویم. باید به تلاش ادامه دهیم ولی الان واقعا خوش حالم.

بوتاس درباره ی استارتش هم توضیح داد و این که چگونه پیشتازی را برای خودش کرد: من فکر می کنم که شروع از ردیف دوم آن قدر هم بد نباشد. استارت خوبی داشتم، اسلیپ استریمم از جلویی ها بهتر بود و داخل پیچ ۲ را داشتم.

     
آی اسپورت
2017-05-01 05:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر