فهرست
پیکان ۰-۴ استقلال؛ تعویض‌های طلایی شفر
پیکان ۰-۴ استقلال؛ تعویض‌های طلایی شفر

پیکان ۰-۴ استقلال؛ تعویض‌های طلایی شفر

آی اسپورت – در یک نمایش درخشان در شهر قدس، استقلال با تعویض‌های خوب وینفرد شفر میزبانش پیکان را با چهار گل در هم کوبید و هوادارانش را به نیم فصل دوم امیدوار کرد.

روز: پنجشنبه ۱۸بهمن ۱۳۹۷

ورزشگاه: شهدای شهر قدس

تماشاگران: ده هزار نفر

داور: سید وحید کاظمی

کمک‌ها: رضا سخندان، محمد صفایی، حسن انتظاری

داوران پشت دروازه: حسین زیاری، محمدحسین ترابیان

ناظر: علی خسروی

پیکان تهران: وحید شیخ ویسی، مگنو باتیستا (۷۵- محمد قاضی)، ابوالفضل ابراهیمی (۴۶- سامان نریمان جهان)، آرمان قاسمی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی، امیرحسین کریمی، عیسی آل کثیر، فراز امامعلی، مهدی مومنی (۶۶- مارکو وکوسویچ)

سرمربی: حسین فرکی

استقلال تهران: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، امید نورافکن (۵۵- میلاد زکی پور)، روزبه چشمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان (۷۲- گادوین منشا)، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی (۸۱- اسماعیل گونسالوس)

 سرمربی: وینفرد شفر

کارت زرد:

دقیقه ۶: مگنو باتیستا

دقیقه ۵۷: فراز امامعلی از پیکان

دقیقه ۲۰: امید نورافکن

دقیقه ۸۱: محمد دانشگر از استقلال

دقیقه ۹۰: فرشید باقری از استقلال

 شرح گل:

استقلال ۱-۰ پیکان  (دقیقه ۱۶- مرتضی تبریزی): محمد دانشگر مدافع تیم استقلال تهران از زمین خودی توپی را به پشت دفاع پیکان فرستاد و مرتضی تبریزی با کنترل توپ و سپس شلیک شوتی سر ضرب و زیبا گل اول را وارد دروازه شیخ ویسی کرد.

استقلال ۲-۰ پیکان (دقیقه۵۸- میلاد زکی پور): آبی پوشان تهرانی در یک ضد حمله فرصت بسیار خوبی برای رسیدن به گل دوم به دست آوردند. فرشید اسماعیلی پا به توپ تا پشت محوطه جریمه حرکت کرد و در ادامه پاس در عمقی را برای زکی پور ارسال کرد که این بازیکن با شوت زیبایی توپ را به قعر دروازه شیخ ویسی فرستاد و  اختلاف تیمش با پیکان را به عدد دو رساند.

استقلال ۳-۰ پیکان  (دقیقه ۸۳-اسماعیل گونسالوس): پیکانی‌ها در حمله فرصت داشتند که فاصله را به حداقل برسانند اما منشا در زمین خودی صاحب توپ شد و با پاس تک ضربی گونسالوس را صاحب موقعیت کرد. این مهاجم در اولین حرکت پا به توپش مدافع میانی حریف را از پیش رو برداشت و در ادامه شوتی به سمت دروزاه زد که توپ پس از برخورد به دفاع پیکان به تور بوسه زد.

استقلال ۴-۰ پیکان  (دقیقه ۹۱- وریا غفوری): وینگر سمت راست استقلالی‌ها در دقایق آخر بازی از میانه زمین توپ را در اختیار گرفت و به سمت دروازه حرکت و از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن به زیبایی وارد دروازه شد و گل چهارم برای استقلال به دست آمد.

لحظات حساس

دقیقه ۲۷- داریوش شجاعیان سانتر فنی‌ای را به داخل محوطه جریمه انجام داد و ضربه سر  خطرناک فرشید اسماعیلی در اختیار شیخ ویسی قرار گرفت.

دقیقه ۳۶- شوت محکم و کات دار فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه در اختیار گلر پیکان قرار گرفت.

دقیقه ۴۵+۱- پیکانی‌ها در یک ضد حمله صاحب موقعیتی از سمت راست زمین شدند. مهدی مومنی با گذر از آرمین سهرابیان در صحنه‌ای مشکوک توسط مهدی رحمتی سرنگون شد. اما در ادامه توپ به فراز امامعلی رسید و این بازیکن فرصت داشت دروازه خالی استقلال را باز کند که حضور به موقع دانشگر بر روی خط دروازه مانع از از به تعادل کشیدن نتیجه شد.

دقیقه ۵۱- سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه با پای چپ شوت خطرناکی را به سمت دروازه شلیک کرد که مهدی رحمتی آن را به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۷- محمد قاضی در بدو ورودش به زمین مسابقه شوت محکمی را پای راست به سمت دروازه شلیک کرد که این موقعیت از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

۱۹ ۱۹  
آی اسپورت
2019-02-07 17:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۹ نظر
بابای کنت دراکولا ( کسری سابق )
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
لنگیا تا جون دارید بسوزید
پنگوئنی با گردن کج
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
الطاف داوری به کیسه همچنان ادامه داره. داور نیمه اول بازی را به نفع کیسه تموم کرد. اگه اون پنالتی در نیمه اول به نفع پیکان گرفته میشد کیسه کارش در نیمه دوم سخت میشد
۶ ۱
لنگی با اسامی مختلف
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۶
پیروزی و سپیدرود : تکل شایان مصلح روی پای حسین شنانی بازیکن سپیدرود در گوشه محوطه جریمه خطا بود و باید پنالتی اعلام می شد. خطای منجر به گل پرسپولیس اشتباه بود و قبل از هند مدافع، عالیشاه بازیکن حریف را هل داد.
!!!
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
استقلال تاج کبیر همرو لول میکنه
....
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۲
وحید کاظمی هم خیلی خوب برای کیسه بازی کرد و پنالتی به اون تابلویی را نگرفت. دمش گرم
۵ ۱
لنگی با اسامی مختلف
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۶
بی ریشه ، بی بته برگرد تو طویله ات
.
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
يه تيميم فقط با داوري و شانس ميتونه ببره برانگوه
بابای کسری
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
برین کنار پاره نشین چه میکنه این استقلال
لنگ
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
اگه بزارن این تیم شخم میزنه آسیا رو
بابای پرسپولیسی ها
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۰۸
مجیدی خالق عدد ۴،مربی گری با ۴ گل رو شروع کرد
خخخ
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۱۵
الان پژمان راهبر پاس گل منشا رو دیده داره به نوچه‌هاش میگه سریع تیتر بزنین هدیه‌ی پروفسور به استقلال
استقلال
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
همه عالى بودن مخصوصاً تبريزى و زكى پور كه خيلى فشار روشون بود ايسما كه عالى بود غفورى هم كه ديگه احتياج به تعريف كردن نداره همه چيز از بازى كردنش پيداست
rr80
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
من یادم هس که تراکتور را سه تایی کردی گفتی عجب تیمی است گفتی این تیم امسال همه حریفان را پاره پوره میکنه و هیچ حرفی هم در مورد وزیر اون وری نزدی و اون برد سه تایی با تراکتور از قدرت شفر وبازیکنان استقلال بود
ولی بعد از اونبازی با تراکتور وزیر دوباره شد اون وری و تیم امتیازات زیادی را از دست داد و الان با شانزده بازی هنوز سی امتیازی نشده ایم این یعنی قهرمان شدن غیرممکن نیست ولی سخت است الان شش امتیاز با صدر فاصله افتاده و قطعا همه تیما همه امتازی ها را نمی توانند بگیرند ولی در لیگ ایران بیشتر تیمایی که در شانزده بازی بالای سی امتیاز گفته اند قهرمان شده اند
باید منصف باشیم استقلال امروز خوب بود و این پیروزی چههرگله حقش بود ولی همه تیمای لیگ برتری مانند پیکان نیستند و پیکان هروقت روبه جلو بازی میکرد استقلال در عقب زمین تیمی مطمعن نشان نداد و تیمایی که مالکیت توپ بالایی داشته باشند مانند پدیده یا تراکتور وپرسپولیس استقلال به مشکل می خورد
استقلال به اندازه دوتیم فوتبال بازیکن باکیفیت دارد وو اگر شفر با اینهمه فوتبالیست خوب نتیجه نگیرد اون دیگه صعف شفر و استقلاله نه وزیر ،فلان،فدراسیون
در بازی امروز هم پنالتی برای پیکان گرفته نشد ولی اشتباهات داوری جزیی از فوتبال است و داور تمام تلاش خوذرا کرد حالا بهش فحش بدهیم کار خوبی نیست
لیگ امسال بازهم پرسپولیس مدعی اول برای قهرمانی است وبقیه تیما هم منتطر لغزش پرسپولبس باشند و به احتمال زیاد تراکتور ،سپاهان،استقلال،پدیده هم برای دومی بجنگند
م
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
تبریک به همه استقلالیای عزیز .ایشالاتو نیم فصل دوم میترکونیم تو لیگ ولیگ قهرمانان .زنده باد استقلال وهوادارای عزیز
.
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
باور کنید وقتی بی حساب و کتاب به کیسه پول میدین واسه خرید بازیکنان دیگه مسئول نتیجه گرفتنش تو زمین نیستین. چندتا بازی رو میخوایین با این شیوه بهشون کمک کنید؟
۵
احسان تاجی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
نیم فصل اول داوران 12 امتیاز از استقلال گرفتند و عوضش به لنگ مافیایی و کثیف دادند فایده نداره استقلال خوب بازی کنه و گلهای زیادی بزنه مطمئن باشید امسال هم برنامه اینه که لنگ رو قهرمان کنند چون دستور وزیره!
فسقلی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
بسکتبال یا فوتبال
۷
لنگ چرک مافیایی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
لنگ با داور سپیدرود رو برد و ما هم با فوتبال بازیهامون رو می بریم حیف شد این لیگ که مافیای لنگ زد خرابش کرد.
محسن
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
خوب خدا رو شکر از وزیر پرسپولیسی کشیدید بیرون. ایشالا ببینم روزیو که روتون بشه پرچم خودتونم دست بگیرید بیایید استادیوم جای پرچمی کشوری که سه تا گذاشت درتون. البته اگه به اونه ما چهارتا گذاشتیم.درتون پرچم ما هم هست. ایشالا با قدرت برای سهمیه بجنگید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر