فهرست
پرسپولیس، یک گام جلوتر از استقلال
پرسپولیس، یک گام جلوتر از استقلال

پرسپولیس، یک گام جلوتر از استقلال

آی اسپورت - استقلال به فرداى خود، چگونه مى اندیشد؟ نگاهى استراتژیک خواهد داشت یا در فکر گذران روز‌ها و هفته هاى زود گذر است!

پرسپولیس در این زمینه، آینده نگرى بیشترى دارد و تیم بهترى خواهد بست! برانکو، باید پرسپولیس را جورى ترمیم کند که بتواند در لیگ آسیا، یکى از قدرت هاى درجه اول بشمار آید! لازمه اش پرهیز از استخدام بودیمیر و حتى رادوشوویچ است! پرسپولیس، یک گام و چند گام، از استقلال جلو افتاده!

استقلال در شرایط فعلى، هم مى تواند به تقویت تیم کنونى اش بپردازد و هم مى تواند امثال پاتوسى را -اگر پیدا کرد- به هر قیمتى بخرد! فعلا هر دو گرایش را در استقلال مى بینیم، "ثبات" باوران، به بازى تیم و قدرت تیمى نظر دارند و "خارجى پسندان"، آب به آسیاب دلالیزم و پورسانت بگیران و اخذ کنندگان درصدهاى سودآور مى ریزند!

استقلال بر سر دوراهى است! یک راه، میدان دادن به مهره هایى است که قادرند ستون فقرات تیم باشند! یک راه میدان دادن به خرید بیشتر و هزینه سنگین‌تر است!

استقلال، بیشتر از بازیکن گیرى، محتاج است به انتخاب مربى! فرهاد مجیدى، به نظر مى رسد که نقش سپربلا را براى حضرات مدیران، بازى کرده است! پرسپولیس به برانکو، اعتماد کامل دارد!

سپاهان هم باید دغدغه‌مند باشد! بودن امیر، یک حالت است و رفتن او -که صدایش مى آید- اتفاقاتى دیگر را هم به دنبال دارد! مثل رفتن یا بردن چند بازیکن اصلى!

 

خبر ورزشی 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-05-13 09:15:00
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۳
نوچه اردشیر شهرنویی نظری درباره منشا و ایسما نداره ؟ !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر