فهرست
نکته ویژه؛ منشا طلسم آزادی را شکست!‌
نکته ویژه؛ منشا طلسم آزادی را شکست!‌

نکته ویژه؛ منشا طلسم آزادی را شکست!‌

آی اسپورت - گادوین منشا از زمان حضور در فوتبال ایران خودش را به عنوان یک گلزن درجه یک معرفی کرده است اما نمته عجیب این که او علیرغم گلزنی‌های زیاد، در به ثمر رساندن گل در ورزشگاه آزادی توفیقی نداشت و گلی که روز شنبه در جام حذفی به نفت تهران زد اولین گلش در ورزشگاه آزادی بود!‌

این بازیکن ، فصل گذشته موفق شد ۱۵ گل با پیراهن پیکان در لیگ به ثمر برساند و در زمره ۳ گلزن برتر لیگ قرار بگیرد ولی در در دو دیداری که در ورزشگاه آزادی بازی کرد توفیقی در گلزنی نداشت. در لیگ هفدهم با پیوستن منشا به پرسپولیس فرصت بیشتری برای گلزنی او در استادیوم بزرگ پایتخت پدید آمد علیرغم اینکه این بازیکن عملکرد قابل قبولی در تیم جدیدش داشت ولی نتوانسته بود که این طلسم را بشکند. منشا در پرسپولیس ۴ گل در لیگ قهرمانان آسیا و یک گل در لیگ به ثمر رسانده بود که هیچ کدام در استادیوم آزادی نبود.

بالاخره منشا با گلزنی در برابر نفت موفق شد گلزنی در برابر چشمان هواداران پرسپولیس را در تهران تجربه کند. این بازیکن که در ۲ بازی اخیر پرسپولیس موفق شده ۳ گل بزند بسیار امیدوار است که در دیدار حساس دربی این بار گلزنی در لیگ در استادیوم آزادی را تجربه کند.

عملکرد منشا در بازی‌های لیگ نسبت به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی کاملا متفاوت است. این مهاجم نیجریه‌ای در رقابت‌های لیگ ۳۲۰ دقیقه بازی کرده. نکته جالب اینکه او در مجموع رقابت‌های لیگ و جام حذفی نیز مجموعا ۳۲۰ دقیقه در میدان حضور داشته. منشا در در خارج از لیگ به حریفان قدرتمندی نظیر الهلال و الاهلی عربستان رحم نکرده و مجموعا ۵ گل در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی زده این در حالی است که در رقابتهای لیگ تنها توانسته یک گل وارد دروازه حریفان بکند و حتی در گل کردن پنالتی در برابر ضعیفترین خط دفاع لیگ یعنی استقلال خوزستان ناکام بوده. بازیکنی که در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی آسیا ، به عنوان بهترین بازیکن مرحله برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد در رقابت‌های لیگ نمر‌ای بهتر از ۳.۲۵ از گروه آنالیز برنامه نود نگرفته و در میان ۱۰۰ بازیکن برتر لیگ جایی ندارد و بی‌کیفیت ترین بازیکن ترکیب اصلی پرسپولیس محسوب می‌شود!

حالا باید دید منشا در روز پنجشنبه در نخستین دربی‌ای که تجربه می‌کند در کلاس بازی‌های لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد یا روند نه چندان دلچسب رقابت‌های لیگ را ادامه می‌دهد.

 

90tv

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-10-23 11:21:00
نظر دهید

۳ نظر
بابک پرسپولیسی
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
دلیل عدم درخشش منشا در لیگ تنها در عدم هماهنگی و البته اثرات سو باند بازی مسلمان طارمی احمد زاده بود
ایشالا در دربی کیفیت بالای منشا را دروازه بان استقلال از نزدیک بارها لمس خواهد کرد
۶
علی
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
البته کمک داور در ندیدن افساید کمک شایانی در شکستن طلسم کرد،دستش درد نکنه ،
666666
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
کور شود هرآنکه نتواند دید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر