فهرست
بازگشت آندو در مقابل استقلال؛ درست سر بزنگاه!‌
بازگشت آندو در مقابل استقلال؛ درست سر بزنگاه!‌

بازگشت آندو در مقابل استقلال؛ درست سر بزنگاه!‌

آی اسپورت – آندرانیک تیموریان که در ابتدای فصل جاری به گسترش فولاد پیوسته بود، در ادامه لیگ دچار مصدومیت شد. مصدومیت تیموریان حتی کار را به جایی رساند که کاپیتان پیشین تیم ملی توسط گسترش فولاد تهدید به فسخ قرارداد شد!‌ تیموریان در چند وقت اخیر در تهران دوران فیزیوتراپی را پشت سرمی‌گذاشت و از روز گذشته (یکشنبه) به تمرینات گسترش فولاد اضافه شد.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد آخرین وضعیت آندرانیک تیموریان گفت: «تیموریان با گسترش فولاد قرارداد دارد و قراردادش هم برای ما محترم است.»

از طرفی دکتر پورآذر، پزشک تیم گسترش فولاد نیز درباره وضعیت درمان مصدومیت تیموریان گفت: «این بازیکن روند درمانی خود را در تهران پشت سرگذاشته و با فیزیوتراپی که انجام داده، شرایطش بهتر شده است. او دیروز بدون هیچ مشکلی در تمرینات گروهی گسترش فولاد شرکت کرد و مشکلی هم برای دیدار مقابل استقلال ندارد. اگر کادر فنی صلاح بداند، تیموریان مقابل استقلال به میدان می‌رود.»

استقلال در هفته سیزدهم لیگ برتر روز شنبه 4 آذر در ورزشگاه آزادی میزبان گسترش فولاد است و آندو می‌تواند از همین بازی استارت بازگشتش را بزند.

۱    
آی اسپورت
2017-11-20 11:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر