فهرست
اراده سرخ برانکو؛ صددرصد برد
اراده سرخ برانکو؛ صددرصد برد

اراده سرخ برانکو؛ صددرصد برد

آی‌اسپورت- پرسپولیس در یک بازی سخت و نفس‌گیر بالاخره توانست سه امتیاز را از گسترش فولاد بگیرد تا بعد از گذشت سه هفته از دور برگشت لیگ برتر، هنوز تیمی نتوانسته باشد از شاگردان برانکو حتی حداقل امتیاز را بگیرد. قرمزها قبل از این سایپا را در تهران و فولاد را در یک بازی برتر در اهواز شکست داده بودند. حالا آن‌ها تنها تیمی هستند که از 9 امتیاز ممکن بعد از شروع دوباره بازی‌ها، هر 9 امتیاز را به دست آورده‌اند. آن‌هم در شرایطی که تیم فولاد در خانه نتایج خوبی را گرفته بود و گسترش هم تا قبل از بازی با پرسپولیس در خارج از خانه شکست نخورده بود. نکاتی که اهمیت کار بزرگ سرخپوشان را نشان می‌دهد. در دور رفت بازی‌ها چهار تیم پرسپولیس، پدیده، سیاهجامگان و ماشین‌سازی بازی اول خود را برده بودند، اما هیچکدام در بازی بعدی موفق به کسب سه امتیاز نشدند. حالا پرسپولیس در نیم فصل دوم سه بازی ابتدایی را با برد پشت سر گذاشته است.

برانکو و شاگردانش برای قهرمانی نیاز شدیدی به امتیازات بازی‌های ابتدایی نیم فصل دوم دارند. بعد از شروع مسابقات آسیایی فشار بسیارزیادی روی بازیکنان پرسپولیس خواهد بود و امکان از دست رفتن امتیاز در آن مقطع بیشتر خواهد شد. به خصوص که برانکو برای جام باشگاه‌های آسیا برنامه خاصی دارد و حاضر نیست آن را فدای قهرمانی در لیگ برتر کند.

۲۴ ۵  
آی اسپورت
2017-01-24 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
فقط باید ببریم... امسال سخت ترین سال ممکن است... اقلیت هتاک رقیب و نهاد امنیتی حامی تراکتور و کمیته خودفروخته داوران و سایت های اجاره ای که شرف را به حراج گذاشته اند... زند باد تیم من تیم پرسپولیس و دیگر هیچ!
خاطرات نه ساله !!!
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۹
بيا برو يه خورده نوشابه بخور ... پفك نمكي !!!!
حمید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۲
پرسپولیس در قلب سرزمین پارس است تیراختور تبریزلی چند تا هوادار داری
موراتا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
تراکتور ، پرسپولیس ، صنعت نفت ،پدیده ، سپاهان ....همه و همه تیم های وطنمان ایرانند زنده باد ایران و ایرانی
۳
فاضل
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
من هم پرسپولیسیم ولی واسه همه هوادارن تراکتور احترام ویژه قائلم.
زنده یاد وطنم ایران سربلند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر