فهرست
گزارش روز: ایران با چه تیم‌هایی همگروه نمی‌شود؟
گزارش روز: ایران با چه تیم‌هایی همگروه نمی‌شود؟

گزارش روز: ایران با چه تیم‌هایی همگروه نمی‌شود؟

آی اسپورت – هنوز ۲ دیدار سرنوشت‌ساز از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باقی مانده و طی آن بازی های استرالیا با هندوراس و پرو با نیوزلند چهره آخرین صعودکنندگان به جام جهانی ۲۰۱۸ را مشخص خواهد کرد. با این حال پیشاپیش می‌توان براساس سیدبندی تیم‌ها، گلدان‌های احتمالی مراسم قرعه‌کشی جام جهانی را مشخص کرد؛ چرا که در بین ۲ دیدار باقی مانده بازی استرالیا با هندوراس تأثیری بر نحوه قرار گرفتن تیم‌ها در گلدان‌ها ندارد و در دیدار پرو با نیوزیلند هم با توجه به اختلاف سطح ۲ تیم می‌توان نماینده آمریکای جنوبی را پیشاپیش برنده دانست.

گفتنی است در دیدار رفت پلی آف استرالیا موفق شد هندوراس را در خانه اش با تساوی بدون گل متوقف کند و پرو هم با همین نتیجه توانست یک تساوی ارزشمند در خانه نیوزلند به دست آورد. در همین راستا اگر شگفتی خاصی رخ ندهد پرو و استرالیا را باید به عنوان آخرین تیم های صعود کننده به جام جهانی معرفی کرد. بر همین اساس در جدول زیر استرالیا و پرو به صورت پیش‌فرض به عنوان تیم های صعود کننده در نظر گرفته شده اند.

نکته قابل توجه اینکه از بین ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸، تیم‌های ژاپن، کره‌ جنوبی، عربستان، سوئد، ایسلند، کاستاریکا، تونس، مصر، سنگال، دانمارک و همچنین استرالیا (در صورت صعود) قطعاً با ایران همگروه نخواهند شد چرا که نمایندگان آسیا و تیم های سید ۳ هرگز در گروه ما قرار نخواهند گرفت. از طرفی هرگز ۳ تیم از اروپا نیز در یک گروه قرار نمی گیرند و این می تواند در قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ پوئن مثبتی برای تیم ملی کشورمان محسوب شود.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-11-15 13:53:00
نظر دهید

۶ نظر
علی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۰۹
همه زیبایی و هیجان جام جهانی روبرو شدن با تیم های خوب جهان و ستاره های آنهاست ولی ..
در ایران به دلیل یک تیم نیم بند تدافعی آرزوی روبرو شدن با ضعیف ترین تیم ها را داریم!
۵
رضا
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
بهترین قرعه همگروهی با روسیه، پرو و پاناما. بدترین هم برزیل، اسپانیا، صربستان
۵
Ashkanred
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
بهترین حالت برای ایران :
برزیل ، اسپانیا ؛ ایران ؛ صربستان
حداقل سه تا بازی باحال می بینیم.
۶
احسان
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
بهترین قرعه:روسیه .پرو(یا مکزیک).ایران.پاناما
بدترین قرعه:برزیل.اسپانیا.ایران.نیجریه
۴
امید از تفت
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
آرژانتین، سوئیس، ایران، مراکش. ایران در بازی اول آزژانتین را میبره. بازی دوم را هم با برد یا یک مساوی به دور بعد صعود میکنه
۱
به نظرم ایران تو گروه مرگ جا میگیره =مراکش اسپانیا و برزیل
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
ایران
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر