فهرست
سالروز هت‌تریک زاید: روزی نیست که به آن فکر نکنم
سالروز هت‌تریک زاید: روزی نیست که به آن فکر نکنم

سالروز هت‌تریک زاید: روزی نیست که به آن فکر نکنم

آی اسپورت - امروز 13 بهمن سالروز پیروزی بزرگ و باورنکردنی پرسپولیس در برابر استقلال است. روزی که پرسپولیس ابتدا با دو گل از رقیب دیرینه عقب افتاد اما با تعویض‌های مصطفی دنیزلی ورق برگشت و پرسپولیس با هت تریک ایمون زاید بازی را برد. ایسنا به مناسبت همین اتفاق با زاید گفتگوی جالبی انجام داده است. گزیده‌ای از این مصاحبه را بخوانید:

-من شرایط خیلی خوبی دارم. فصل گذشته واقعا برای من خوب بود. در ۳۱ بازی برای تیمم پانزده گل زدم و فکر می‌کنم آنقدر خوب بودم که در پایان فصل برای جایزه ارزشمندترین بازیکن فصل نامزد شدم و در نهایت در تیم منتخب فصل قرار گرفتم.  یک سال‌ دیگر با ایندی ایلون قرارداد دارم و می‌خواهم فصل آینده حتی بهتر باشم. می‌خواهم در فصل بعد ۲۰ گل بزنم و بهترین بازیکن لیگ باشم و امیدوار باشم که سال بعد از آن بتوانم به ایران برگردم و یک فصل دیگر بازی کنم.

-من عاشق دوران حضورم در ایران هستم و زمانی که دوستانم، همبازیانم و یا سایر مردم از من در مورد ایران سوال می‌کنند همیشه چیزهای مثبت می‌گویم و همیشه وابستگی و علاقه خاصی به ایران و به ویژه‌ پرسپولیس دارم. این رویای من است که یک بار دیگر برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی کنم، اما اگر قرار است این رویا به حقیقت بپیوندد باید در همین سال یا نهایتا سال بعد رخ دهد. من رویاهایم را باور دارم.  همانگونه که به داربی ایمان دارم. هیچ وقت از این آرزو دست بر نمی‌دارم و اگر بتوانم فصل آینده در لیگ NASL بهترین بازیکن باشم و گل‌های زیادی را بزنم آن وقت پرسپولیس برای من دوباره یک واقعیت خواهد بود نه رویا.

-من همیشه در طول این چند سال بازی‌های پرسپولیس را دنبال کرده‌ام. امسال آنها بسیار قدرتمند بودند و ثبات خاص در بازی این تیم می‌بینم. شاید در سال‌های قبل نوسانی در نتایج پرسپولیس وجود داشت، اما فکر می‌کنم که در فصل گذشته و امسال پرسپولیس به هماهنگی لازم رسیده است و به نظر من در پایان فصل قهرمان خواهند شد.

-شاید باورتان نشود، ولی من بعد از این که از ایران رفتم روزی نیست که به آن بازی و به آن ۱۰ ‌دقیقه فکر نکنم. یک بار دیگر هم این موضوع را در مصاحبه با شما گفته بودم که در آن بازی قبل از این که گل اولم را بزنم دنیزلی می خواست من را تعویض کند. حسین بادامکی داشت آماده می‌شد که به جای من به زمین بیاید، اما تصمیم دنیزلی عوض شد و من در زمین ماندم و در عرض دو ‌دقیقه دو گل به استقلال زدم. بعد از بازی در رختکن و همچنین در هتل بازیکنان به من می‌گفتند که هنوز نمی‌دانی که چه کار بزرگی انجام داده‌ای و واقعیت هم این بود که در آن زمان نمی‌دانستم که چه کاری کرده‌ام، اما الان که پنج سال از آن شب می‌گذرد هر روز بیشتر و بیشتر به اهمیت گل‌هایم در آن بازی پی بردم. من در حال‌ حاضر از طریق اینستاگرام با هواداران پرسپولیس ارتباط دارم. آنها فوق‌العاده‌اند. همیشه از من به خوبی یاد می‌کنند و واقعا برای بودن با آنها خیلی دلتنگم. دوست دارم برای یک بار دیگر هم که شده برای پرسپولیس و هوادارانش بازی کنم. پیام‌های مردم در فضای مجازی واقعا حس خاصی به من می‌دهد. به همین خاطر نمی‌توانم به برگشتن به ایران فکر نکنم.

-به نظر من پرسپولیس در این فصل در خیلی از زمینه‌ها از استقلال بهتر بوده است. با این حال داربی همیشه داربی است و همان طور که ما در داربی پنج سال پیش در جدول رده‌بندی عقب‌تر از استقلال بودیم و این تیم را بردیم استقلال هم ممکن است به خاطر شرایط ویژه‌ داربی روند بازی را به سود خود کند، اما پیش‌بینی من برد پرسپولیس است و قهرمانی این تیم در پایان فصل است.

 

 

۱۵ ۱۶  
آی اسپورت
2017-02-01 12:10:00
نظر دهید

۱۶ نظر
pooyan
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
خیلی فکر نکن
فکر زیادی چشمای ادمو ضعیف میکنه
شیرموز بزن
پسته بخور
قوت داره
۱
در جواب پویان
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۶
هت تریک در ده دقیقه چشماشو ضعیف کرده... اخه خیلی کار کشیده ازش خخخخخ
۱
علی عارف
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
زاید دوست داریم
hbz
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
فقط یه عقده ای لنگی میتونه تا آخر عمر از بردن رقیبی که نصف بازیکنای اصلیشو نداره قند تو دلش آب بشه
۳ ۲
بسوز
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
ده دقیقه ده نفره هیچوقت یادت نره
۱
محسن
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
اره تو راست می گی اقای اچ بی زد hbz
اره پرسپولیسی ها هستن زمانی که توانایی سهمیه گرفتن تو لیگ و ندارن به خاطر قهرمانی چهل سال پیش بین چها رتا تیم در پیت که کشورهاشون هیچ اسمی تو دنیای فو تبال ندارن می ان ستاره می زنن !1!!پرسپولیسی ها عقده ای هستن که مدیر عامل ترقه ایش میره 5000 یوره میده نشان شوالیه می خره .....اره پرسپولیسی ها هستن که کاپیتانشون به خاطر پول عربها وسط فصل تیم وول می کنه به بهانه دیدن دخترش تو امارات سر از قطر در می اره بعد جلوی رقیب اخراج میشه برای گول زدن وشیره مالیدن سر هوادار تیمش عدد 4 نشون می ده که مثلا من متعصبم ..کسی که هوادار تیمش و با معیار قیافه میسنجه در حالی که خوذش چهره اش و جراحی زیبایی کرده .....اره پرسپولیس خیلی عقدهای هستن مثلا 6 سال نمی تونن دربی رو ببرن از باختن تصادفی کیسه تو حذفی از مال قشقایی بالا می رن .....می گن گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه بو می ده .....شما مفلوک تر ازاون هستین که به خاین حماسه مارو زیر سوال ببرید ..حماسه حماسه است ..مثل 8 اذر 76 ..هیچ وقت کهنه نمیشه نه خداداد فراموش میشه نه ایمون زاید ..نه 8 اذر فراموش میشه ...نه 13 بهمن ...شما اگه طاقت دیدن داری برو اپارات بزن برنامه تاریخچه شهر اورد مصاحبه فتل الله زاده ارش بحرانی ..بهتاش فریبارو گوش بده متوجه بشو که تا چه اندازه تیمتون و تو اون بازی تخریب کردیم ...
۱
حرف حساب
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
محبوبترین بازیکن خارجی پرسپولیس! فوق العاده بود. حیف که بهتر ازش استفاده نکردیم!
میثم
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
به امید بازگشت آقای هت تریک
۹
ایمون زاید10103
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
هنوزم فکرش حال میده
10
10
3
۸
g
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
اون بازی استقلال جباری و تیموریان رو به خاطر مصدومیت و ساموئل و خسرو حیدری رو به خاطر محرومیت نداشت...تیمی که چهار تا سوپر استارشو نداشت 80 دیقه حاکم مطلق زمین بود بعدش با سهل انگاری مربی و بازیکن نتیجه برگشت. مبارک پرسپولیسیا باشه....
فقط فرض کنید پرسپولیس الان طارمی و مسلمان و رضاییان و امیری رو نداشته باشه. تصور کنید چی میشه فقط
۳ ۲
منتقد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
با تیم دوم خودمان هم عددی نیستید :)))
محسن
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
جانشین جباری فریدون زندی بود که یه پاس گل داد ویک گل زد ...وبهترین بازی عمرش و کرد اگه ایمون زاید نازل نمیشد مطمئنا بهترین بازیکن زمین فریدون بود ....فلانی نبود فلانی بود دلیل و توجیع باخت نمیشه ...تیم پرسپولیس 10 نفره بود ...تو تاریخ فو تبال دنیا فقط تیم پاراگوئه تو جام جهانی 2002 با یک بازیکن کمتر تونست 3 گل به رقیبش بزنه البته اونها یک گل خورده بودن ...تیم کیسه 2 تا گل جلو بود و تیم حریف 10 نفره دقیقه 80 بازی کلی از هوادارن پرسپولیس رفته بودن از استادیوم بیرون .......در ضمن جناب g ..ما با ضعیف ترین پرسپولیس تاریخ پرمهره ترین استقلال تاریخ و زمان قلعه نوعی دبل کردیم ...بهانه نیارید
۱
موراتا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
من هم آرزو دارم ایمون دوست داشتنی حداقل یک فصل دیگر برای پرسپولیس بازی کنه
۲
واقع بين
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
هه هه هه ... چقدر يه لنگي ميتونه عقده اي باشه !!! ... به هر حال اين بازي فقط و فقط كار خدا بود كه دوست نداشت هواداراي لنگ بيشتر از اين خفت بكشن ... ضمن اينكه خدا ميخواست يه درسي هم به مظلومي بده كه 20 دقيقه قبل از پايان بازي جشن پيروزي راه نندازه كه ديگه اصلا خون به مغزش نرسه و به روند بازي فكر هم نكنه !!!!
۲
واقع بین همون برزو است فقط پالانش عوض شده :)))
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
تشت یخ
125
۱
محسن
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
جناب برزو خان واقع بین
کار خدا نبود چوب خدا بود ...این تلافی ه بردهای الکی با کمک مرتضی کریمی و عزیز محمدی و جک تری دیدی و کمیته ضد دوپینگ وغیره بود ......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر