فهرست
کنایه یک روزنامه به علیمنصور: ‌به رستورانت برگرد
کنایه یک روزنامه به علیمنصور: ‌به رستورانت برگرد

کنایه یک روزنامه به علیمنصور: ‌به رستورانت برگرد

آی‌اسپورت- «فسخ فود». این تیتر روزنامه هدف در واکنش به ماجراهای باشگاه استقلال است. زمانی که این جلد بسته شده، هنوز خبری از دعوای عوامل باشگاه روی آنتن زنده نود نبوده است اما حتی قبل از رقم‌خوردن این درگیری لفظی و افشاگری‌ مبهوت‌کننده هم، امید چندانی به سرنوشت منصوریان در باشگاه وجود نداشت.

تیتر هدف در کنار درخواست برای پایان همکاری استقلال با سرمربی‌اش، به رستوران‌داری او نیز کنایه می‌زند. ماجرایی که در ماه‌های اخیر همیشه شرایط را برای انتقاد از این مربی فراهم آورده است. خیلی‌ها بر این باور هستند که علیمنصو سرگرم فعالیت‌های تجاری‌اش شده و تمرکز کافی را برای کار کردن در استقلال ندارد. پیش از او نیز تجربه رستوران‌داری برای اهالی فعال در فوتبال به شکست انجامیده و تمرکز را از آن‌ها گرفته است.

سرمربی آبی‌ها به اشتغال‌زایی برای 150 نفر در دولت روحانی افتخار می‌کند اما این موضوع تا زمانی که آرزوی میلیون‌ها هوادار تباه شود، هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. شکست‌ها جبران شدنی هستند. امتیازهای از دست رفته، شاید با چند نتیجه خوب به فراموشی سپرده شوند اما بازی با اعتبار استقلال در تلویزیون، به این سادگی از یادها نخواهد رفت. منصوریان باید انتخاب بزرگ زندگی‌اش را انجام بدهد. او یا باید با همه وجود خودش را وقف فوتبال کند و یا در دوران بعد از استقلال، با فراغ بال به رستوران‌هایش بپردازد. بین گسترش اعتبار فوتبالی و گسترش شعب رستوران منصوریان، فقط یک گزینه اتفاق خواهد افتاد.

روزنامه هدف
روزنامه هدف

۷۴ ۲  
آی اسپورت
2017-09-19 16:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
خجالت نميكشه ميگه ١٥٠ نفرو شاغل كردم ، مرد حسابي با سود بانكي پولي كه تو از استقلال گرفتي ميشه ١٥٠ نفر بخورن و بخوابن
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۵۵
مگه هفت تا رستوران نداشت (که ششمی و هفتمیش رو یکجا بازکرد, از بس فیلمه)؟ چطوری ۱۵۰ نفر تو هفت تا رستوران کار می‌کنند؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر