فهرست
تناقض سیاه/ دیروز استاد مذهبی، امروز شیاد!
تناقض سیاه/ دیروز استاد مذهبی، امروز شیاد!

تناقض سیاه/ دیروز استاد مذهبی، امروز شیاد!

آی اسپورت – یکی از کسانی که در برنامه دیشب 90 به ارتباط و کمک گرفتن از جادوگر در فوتبال متهم شد مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان بود. علی عباسی البته در گفتگو با ورزش 3 ماجرای جادوگری را رد کرده و از فردوسی‎‌پور به دلیل تریبون دادن به افراد معلوم‌الحال گله گرده است. او منکر ارتباط با جادوگری که در برنامه 90 حرف زد شد و اعلام کرد که با او جر و بحث کرده و این فرد شیاد است!

اما اواخر سال گذشته بود که مالک باشگاه سیاه‌جامگان و پدر علی عباسی مدیرعامل این باشگاه در رابطه با شایعه استفاده از جادوگر برای این تیم و محرومیت پسرش مصاحبه‌ای انجام داد. او درباره ارتباط پسرش با یک رمال گفت: «آن فرد استاد مذهبی است. خیلی عجیب است این صحبت‌ها. چون غیر از خدا گردنمان را جلوی کسی کج نکرده‌ایم این مسایل را برای‌مان درست می‌کنند. آن فرد هم در کمیته فرهنگی باشگاه همکاری داشته است. باشگاه ما بعضی شب‌ها بازیکنان را جمع می‌کرد و به دعای کمیل می برد. البته از دوره‌ای که آقای خدادادعزیزی آمد این بحث تعطیل شد. قبل از آن بچه‌ها را به خانه می‌بردیم و دعای کمیل می‌خواندیم. دعای توسل هم داشتیم. زندگی ما با این مسایل است.»

البته بد نیست این پدر و پسر در مصاحبه درباره هویت و شغل واقعی این فرد، از قبل با هم هماهنگ کنند. پدر که مالک باشگاه است 9 ماه پیش مدعی شده که این فرد استاد مذهبی است و در کمیته فرهنگی باشگاه هم همکاری می‌کند اما پسر که مدیرعامل باشگاه هم هست امروز ادعا می‌کند که این فرد شیاد است!

۱۱    
آی اسپورت
2017-11-14 14:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر