فهرست
چرا منتظری به استقلال برنگشت؟ اختلاف با رحمتی
چرا منتظری به استقلال برنگشت؟ اختلاف با رحمتی

چرا منتظری به استقلال برنگشت؟ اختلاف با رحمتی

آی اسپورت – 24 ساعت بعد از آنکه پژمان منتظری در صفحه اینستاگرامش پستی با لباس استقلال گذاشت و کانال تلگرامی هواداران این باشگاه از بازگشت مدافع ایرانی الاهلی به لیگ برتر خبر داد، رسانه های قطری از ادامه همکاری منتظری با الاهلی خبر دادند تا بحث بازگشت او به استقلال منتفی شود. اگر چه گفته می شود که حضور منتظری در استقلال، جدی نبوده اما رادنیوز معتقد است که اتفاقا مدافع تیم ملی دوست داشت دوباره پیراهن استقلال را بپوشد اما به یک دلیل خاص این اتفاق نیفتاده است.
به نوشته این سایت، به منتظری گفته شده بود رحمتی نیم فصل از استقلال می رود و تو به جای او کاپیتان می شوی و پژمان هم برای دریافت رضایتنامه و جدایی از تیم قطری خود اقدام کرد اما وقتی منصوریان و مدیران استقلال دوشنبه شب به این نتیجه رسیدند که رحمتی را حفظ کنند، ماجرای کاپیتانی منتظری خود به خود منتفی شد و او هم از لیست خریدهای استقلال درآمد.اما مدیران استقلال و منصوریان که نمی توانستند بگویند برنامه ما حذف رحمتی و انتخاب پژمان به عنوان کاپیتان بود و حالا که رحمتی مانده دیگر منتظری را نمی خواهیم! پس بحث مالی را پیش کشیدند و پرونده پژمان را باز نشده بستند.

رابطه منتظری و رحمتی از چند سال قبل و شب پیش از بازی مقابل پرسپولیس که با پیروزی 3 بر 2 سرخپوشان همراه شد (همان بازی که استقلال 2 بر صفر جلو بود و باخت) به هم خورد و حتی یکی از دلایل دلخوری رحمتی از نکونام هم همین بود که جواد بین او و پژمان، منتظری را انتخاب کرده است.

 

کد خبر: 9408

 

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-01-04 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سامان
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۵۵
1. اینکه اون صفحه اصلا هیچ ربطی به پژمان نداره خودشم تو نود گفت و همه هم میدونن به کنار
2. همین دو روز پیش یک خبر کار کردین که اصلا دلیل بازگشت پژمان، رحمتی و رابطه خوب این دو خواهد بود.
فقط یک نفر با یک سینی سبزی گذاشتین تو تحریریه اونم فرت فورت براتون خبر درست میکنه
۴
اسما
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
فک کنم از فردا هرکی از خونش فرار کنه مقصر کی بوده رحمتی!جمع کنین بابا تا تقی ب توقی میخوره رحمتی رحمتی.تمامی خبراتون چرتن و با ای همه ادعا معلوماتتون زیر صفره.پژمان اصن ت مجازی فعالیتی نداره اگه نمدونین بدونین.تمامی مطالبتون فقط طرفداری از اشخاص و یا دشمنی با اون.میگین کی‌روش خوبه و هیچکی مث اون نی،جنجالاش یادتون رفته.میگین رحمتی بده وبقیه خوبن اصن این همه امتیاز و سیو ک برای تیم ملی و استقلال گرف یادتون نی.بازیای الان تراکتور میبینین میگین قلعه نویی خیلی خوبه و فلان مث اینک دوفصل اخرش ت استقلال یادتون نی.لطفا یکم سطح معلوماتتون ببیرین بالا.
۲ ۲
6 & 4
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
شما هم بد نیست یه کم سوادت رو ببری بالا، این چه طرز نوشتنه آخه؟
برزو
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۴۱
نگارشش ايرادي نداشت. دوستمون محاوره اي نوشته.
ولي عجب عكسي، عجب تيمي بوديم اون موقع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر