فهرست
حسن‌زاده: مدارک را منتشر می‌کنیم
حسن‌زاده: مدارک را منتشر می‌کنیم

حسن‌زاده: مدارک را منتشر می‌کنیم

آی‌اسپورت- در شرایطی که تنها چند روز به شروع فصل هجدهم لیگ برتر باقی مانده، مالک خونه به خونه بابت عدم صدور رای در خصوص شکایت این باشگاه گلایه خود را مطرح کرد. خونه به خونه بابل که تا ثانیه‌های پایانی لیگ دسته اول مدعی صعود به لیگ برتر بود در نهایت در این راه ناکام ماند. دقایقی بعد از پایان فصل لیگ آزادگان اما آنها با ادعایی جنجالی خود را مدعی صعود دانستند. در این رابطه آنها با ارائه مستنداتی پرونده خود را در فدراسیون فوتبال به جریان انداختند و هم‌چنان در انتظار روشن شدن تکلیف صعود به لیگ برتر هستند.

اکنون با نزدیک شدن به شروع فصل هجدهم فوتبال و عدم صدور رای در خصوص ادعای باشگاه خونه به خونه، مالک این باشگاه از برگزاری نشست خبری طی هفته آینده با حضور اصحاب رسانه و ارائه مستندات‌شان خبر داده است: «طی روزهای آینده نشستی خبری در تهران یا بابل برگزار خواهیم کرد و در خصوص جزییات شکایت در مورد دو پرونده صغر سنی و همچنین تبانی توضیحات خود را اعلام خواهیم کرد. در این نشست خبری درباره علل تعلل فدراسیون فوتبال در اعلام صدور رای گفت‌وگو خواهیم کرد و مدارکی که در این زمینه داریم را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.»

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-07-03 21:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹
اگر واقعا مدارک ادعایی این باشگاه مستند و درست باشد،نهایتا کدخدامنشی،حکم صادر میکند نه قانون!مثلا لیگ با یک تیم بیشتر برگزار میشه!!هر هفته یک تیم استراحت دارد.از ته دل دوست دارم اگر مدارکشان درست باشد و فدراسیون قانون را اجرا نکند این باشگاه به فیفا شکایت کند و شرف نداشته فدراسیون را به باد بدهند.البته همراه با یک وکیل بین المللی که هم قانون فوتبال آشنا باشد و مهمتر از آن،به زبان مسلط باشد!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر