فهرست
طعنه خطیر به نصیرزاده؛ خوش خدمتی به تراکتور
طعنه خطیر به نصیرزاده؛ خوش خدمتی به تراکتور

طعنه خطیر به نصیرزاده؛ خوش خدمتی به تراکتور

آی اسپورت – باشگاه ماشین‌سازی تبریزی با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال خواهان بازگشت داریوش شجاعیان به این تیم شد. ماشین‌سازان در این نامه مدعی شدند که با توجه به بند ۵ قرارداد منعقد شده بین طرفین و عدم پاس شدن یکی از چک‌ها به مورخ ۲۵/‏۱۲/‏۹۶ قرارداد بین آن‌ها فسخ شده و حضور این بازیکن از تاریخ ۰۷/‏۰۱/‏۹۷ در استقلال غیرقانونی است و شجاعیان باید تا روز جمعه به تبریز و تیم سابقش بازگردد.

در همین رابطه علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: «من نمی‌دانم که هدف دوستان در آستانه بازی با تراکتورسازی از انتشار نامه‌ای که منبع و مرجع حقوقی ندارد چیست؟ این در حالی است که آن‌ها ادعای حقوق‌دانی‌شان می‌شود. هدف از این کار جز ضربه زدن و فشار از طریق افکار عمومی به بدنه باشگاه استقلال نیست. همه می‌دانیم که باشگاه ماشین‌سازی و تراکتورسازی یک باشگاه هستند که این مالکیت مشترک کاملاً مخالف بند ۲ ماده ۲۰ اساسنامه فیفاست که این موضوع فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد. مالکیت مشترک دو باشگاه خلاف مقررات فیفا است که به خاطر مسائل تبانی است و به همین خاطر که فیفا جلوی این کار را گرفته است.»

خطیر در ادامه گفت: «در آستانه بازی با تراکتورسازی، آن‌ها یک نامه‌ای که هیچ منبع و مرجع حقوقی ندارد منتشر کردند. دوستان، نقل و انتقالات فوتبال را با بنگاه و معاملات ماشین اشتباه گرفته‌اند. آن‌ها نمی‌دانند که این فوتبال است و قوانین خودش را دارد. آقای نصیرزاده، این ساده‌ترین قانون فیفاست که می‌گوید هیچ بازیکنی را به زور نمی‌توانید به باشگاه سابقش بازگردانید که اگر ممکن بود باشگاه ریزه اسپور مهدی طارمی را برمی‌گرداند. آقای نصیرزاده اگر می‌خواهی برای رئیست خوش خدمتی کنی، راه‌های بهتر وجود دارد نه اینکه بخواهی در آستانه یک دیدار بزرگ برای استقلال حاشیه درست کنی. شما چندین بار به ما گفتی که این نامه‌ها را جدی نگیر چون آقای زنوزی به ما فشار می‌آورد و مجبوریم برای راضی کردن او این نامه‌ها را بفرستیم. مگر آقای زنوزی مالک باشگاه تراکتور نیست و شما چندین جا فرمودید ایشان ارتباطی به باشگاه ماشین سازی ندارد. حال سوال اینجاست چرا ایشان باید برای بازگرداندن داریوش شجاعیان به شما فشار بیاورد؟ آقای نصیرزاده اگر نامه می‌فرستی چرا آن‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهی؟ اگر می‌خواهی رئیست را خوشحال کنی، راه‌های بهتری وجود دارد. شما در حضور آقای وثوق احمدی اعتراف کردی که "من هم قبول دارم نمی‌شود شجاعیان را بازگردانی ولی زنوزی فشار می‌آورد. ما قبول داریم که به باشگاه ماشین‌سازی ۲۰۰ میلیون تومان بدهی مالی داریم و مطمئناً به زودی این مبلغ به شما پرداخت خواهد شد.»

۷ ۷  
آی اسپورت
2019-02-14 13:09:00
نظر دهید

۷ نظر
ع ع ب
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
عجب وقاحتی دارن این کیسه کشا ...بازیکن گرفتن ، پولش رو ندادن ، جواب طرف رو هم نمی دن ...بازیکن هم غیر قانونی داره بازی می کنه براشون بعد زر زر هم می کنن که طرف داره خوش خدمتی می کنه !!! آخه بچه پرروی وقیح تو برو چکت رو پاس کن ، لازم نیست به بقیه تیکه بندازی !!! البته کیسه کشا همشون همینن ...اگه وقیح و شارلاتان و زبون دراز و طلبکار نبودن که تو باشگاه کیسه پست نمی گرفتن !!!
سلام
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
اقای خطیر تازه وارد، اصلا همه حرفات درست، اول خودت به قولت عمل کن بعد، ادعا کن.
وجدان بیدار
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۴۲
قای خطیر لطفا اعلام کنن که مالکیت باشگاهی که سنگش رو به سینه می زنن کیه و چه نسبتی با مالکیت تیم همشهریشون پرسپولیس داره ؟ مگر جز اینه که جفتشون برای وزارت ورزش هست و حکم هیات مدیره هردو تیم رو کسی غیر از وزیر ورزش امضا کرده ؟ ثانیا در مورد مدیریت و مالکیت تیم های نفت تهران ، نفت آبادان ، پارس جنوبی جم که از بودجه وزارت نفت تامین میشن یا همین تیم های پیکان ، سایپا ، فولاد ، سپاهان ، ذوب آهن که زیر نظر وزارت صنعت هستند هم صحبتی کنن ببینیم آیا فقط زنوزی شده خار چشم یا بقیه هم خار چشم هستن ؟ بعد هم شما پول بازیکنتو بده مگه شما بازیکن بدون پول میفروشی به تیم دیکه ؟
۵
تراکتور_استرالیا
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
واقعا اینآت آشغالها رو از کجا می گیرن می کنن مدیر؟ تو هیچ بازار حیوونی موجود به این وقاحت و بی تربیتی پیدا نمی شه. جا... بی شخصیت این چه ادبیاتیه؟ واقعا که وزارتخونه فاسد بی صاحاب مدیرش می شه این. بی پدر دعوای حقوقی کرده جواب حقوقی بده عوض این واقواق کردنها
تراختور کبیر
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
فردا خدمت تیمت میرسیم تا با گریه از تبریز برید
۵
بهرام
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
بزیکن گرفتی ی سال از وقت چکت هم گذشته طرف حق باشگاهشو خواسته بدهکار هم شده؟؟؟ آخه وقاحت تا چقدر میتونه باشه؟
مالکیت همه باشگاه های ایران تحت نظر دولته حتی دو تیم سرخابی تحت نظر وزارت اداره میشن. این قانون اگ قرار بر اجرا باشه باید برای همه اجر بشه.
اما شما ک چکتو پس نمیکنی و بازیکن حرفو میگیری و بازیش میدی چی میگی؟
۴
بایرامT.T
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
یعنی سلیطه تر از کیسه کش جماعت وجود نداره. موقع خرید بازیکن میلیارد به اسم بمب ترکوندن مثل خری که بهشون تی تاپ دادن ذوق کرده بودن حالا میگن داری خوش خدمتی میکنه. اره اصلا داره بهمون خوش خدمتی میکنه تو پول بازیکنی که خریدی رو بیا بدهب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر