فهرست
رئال مادرید ۱-۳ یوونتوس؛ تمامِ ناتمام یک محبوب
رئال مادرید ۱-۳ یوونتوس؛ تمامِ ناتمام یک محبوب

رئال مادرید ۱-۳ یوونتوس؛ تمامِ ناتمام یک محبوب

آی‌اسپورت- در دیدار برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۱۸-۲۰۱۷، یوونتوس با نمایشی خیره‌کننده تا آستانه جبران نتیجه دیدار رفت گام برداشت اما در واپسین ثانیه‌ها با پنالتی رونالدو حساب کار ۱-۳ به نفع یووه و در مجموع ۴-۳ به نفع رئال مادرید به پایان رسید. در شبی که یوونتوس دنیا را به خود خیره کرد و بوفون محبوب در آستانه تاریخ‌سازی قرار گرفت، واپسین ثانیه‌ها پنالتی به نفع رئال بازی را برای مادرید برگرداند. چه فرقی می‌کند پنالتی درست بود یا نه؟ چه تفاوتی داشت که بوفون اخراج بشود یا نه؟ این پایان داستان ابردراماتیکی بود که برای بوفون همیشه ناتمام ماند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲: یوونتوس در همان ابتدای کار روی سانتر خدیرا و با ضربه سر مانژوکیچ توانست به گل برسد. 

دقیقه ۱۳: بوفون توانست ضربه رونالدو را دور کند اما ایسکو در برگشت توانست دروازه را باز کند هر چند این گل به دلیل آفساید مردود شد. 

دقیقه ۳۷: مانژوکیچ در صحنه ای مشابه گل اول بار دیگر موفق شد بالاتر از کارواخال با ضربه سر روی سانتر لیخشتاینر گلزنی کند. 

دقیقه ۶۰: تیم مهمان در عین ناباوری به گل سوم هم رسید. مودریچ توپ را به اشتباه به بازیکن یووه لو داد. توپ به کاستا رسید و ناواس سانتر ارسالی این بازیکن را به خوبی نتوانست جمع کند تا توپ در دهانه دروازه به متوئیدی برسد و این بازیکن دروازه خالی را باز کند. 

دقیقه ۹۳: داور پس از مشورت با کمکش در ثانیه های پایانی بازی خطای بن عطیه روی وازکز را در درون محوطه اعلام کرد تا رئال صاحب یک پنالتی جنجالی شود. این تصمیم با واکنش شدید بازیکنان یووه مواجه شد به طوری که بوفون پس از اعتراض شدید با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد. 

دقیقه ۹۷: شزنی که به جای بوفون در درون دروازه قرار گرفت نتوانست ضربه پنالتی رونالدو را مهار کند تا این بازیکن یک بار دیگر ناجی تیمش شود.

 

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-04-12 01:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
HALA MADRID
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
وای چیه این فوتبال واقعا. یه سکته رو زدم
۶
nima
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۵۷
یووه عاشقتم میفهمی؟
۶
Amir
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۰۳
جوجه بوفون هرگز یه دروازبان بزرگ نبوده و نیس... امشب جوجه یووه رو حذف کرد. نباید اعتراض میکرد تا اخراج شه باید می ایستاد و برای گرفتن پنالتی به این کمک میکرد. دنیا فقط کاسیاس.....
۱
Ava_86
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۱
واقعیت اینجاست که یوونتوس سالها سوگلی فوتبال ایتالیا بوده زیاد به سوت زدن برضدخودش عادت نداره جالبه تو این یکساله هربار از سیستم varاستفاده شده به نفعشون بود تا جایی که صدای سرمربی های دیگه هم دراومده. پنالتی کاملا واضح بود و البته رئال هم بدشانس چون اینهمه حمله کرد به گل نرسید از اونور یووه رو سه تا سانتر و سوتی وحشتناک ناواس به گل رسید
۱
ناشناس
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
رئال نرفت نیمه کاری .داور رئال رو برد نیمه نهای.بهتره در بارش حرف نزنیم.رئال همیشه با داور میره مرحله بعد.مثل بازی بایر رئال.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر