فهرست
لژیونرها: اولین بازی سعید عزت‌اللهی
لژیونرها: اولین بازی سعید عزت‌اللهی

لژیونرها: اولین بازی سعید عزت‌اللهی

آی‌اسپورت- تیم آمکار با اولین بازی رسمی سعید عزت‌اللهی به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرد. تیم فوتبال آمکار امشب (پنجشنبه) در بازی جام حذفی روسیه میهمان ورونژ بود و پیروزی پرگل 4 بر صفر را جشن گرفت. گل‌های این تیم در دقایق 7، 63، 76 و 82 به ثمر رسیدند. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی پس از پیوستنش به آمکار برای اولین‌بار در بازی امشب جام حذفی روسیه در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت.

امشب در بازی هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر سوئد تیم انتهای جدولی اسکیلستونا در حضور 90 دقیقه‌ای علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی میهمان اوربرو بود و با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. اسکیلستونا با 15 امتیاز رتبه پانزدهم جدول 16 تیمی لیگ برتر سوئد را در اختیار دارد.

تیم پانیونیوس عصر پنجشنبه در اولین بازی هفته اول گروه G جام حذفی یونان میزبان ایانینا بود که این رویارویی با تساوی یک - یک پایان یافت. تیم پانیونیوس ابتدا در دقیقه توسط اسپیریدونویچ، مهاجم اتریشی به گل رسید اما ایانینای میهمان در دقیقه 84 بازی را با گل گیاکوس به تساوی کشاند. احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس در ترکیب اصلی بازی امروز برابر ایانینا حضور داشت. جام حذفی یونان با شرکت 32 تیم در 8 گروه 4 تیمی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و 2 تیم برتر هر گروه راهی مرحله بعدی خواهند شد.

پنجشنبه تیم‌های کراسنویارک و احمد گروژنی به مصاف هم رفتند که میزبان دسته اولی توانست حریف لیگ برتری خود را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. گل‌های تیم کراسنویارک در دقایق 35، 52 و 70 وارد دروازه احمد گروژنی شدند. میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی تیم احمد گروژنی همانند دیدارهای لیگ برتر روسیه در بازی امروز جام حذفی نیز در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفته بود.

 
 
۲    
آی اسپورت
2017-09-22 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر