فهرست
قاتل بالکان بلای جان استقلال!
قاتل بالکان بلای جان استقلال!

قاتل بالکان بلای جان استقلال!

آی اسپورت - پروپئیچ مهاجم بلند قامتی که در دوره پرویز مظلومی جذب شد و از همان ابتدا در قرارداد عجله ای سالانه 250 هزار دلاری اش می شد فهمید قرار است به دردسری بزرگ بدل شود، حالا چالش بزرگ استقلالی ها شده است. این بازیکن را مظلومی از ایجنتی خرید که گفته می شد با برادرزاده اش ، پسر مرحوم غلامحسین مظلومی در ارتباط است.

قرارداد گرانقیمت این بازیکن که حالا سال دومش به طور کامل پرداخت نشده و استقلال در فیفا محکوم به پرداختش برای فسخ یک طرفه قرارداد شده است ، به بزرگترین چالش آبی ها در روزهای اخیر بدل شده. این بازیکن که در طول یک فصل حتی به اندازه آرش برهانی هم نتوانست برای آبی ها گل بزند ، حالا پولی درشت را از این تیم می گیرد و با 250 هزار دلار پول نقد از این تیم جدا می شود. او که لقب قاتل بالکان را داشت و قرار بود بلای جان حریفان استقلال شود ، بلای جان آبی ها شده است و هیچ کس پاسخ نمی دهد چرا با این خارجی قرارداد دو ساله بسته شده است؟

مسئولان وقت نقل و انتقالات تیم ، و دیگر مسئولان استقلال که با این بازیکن قرارداد 2 ساله بسته اند و مدیران وقت نقل و انتقالات امسال استقلال که بدون توافق با او و به خواست منصوریان ، این بازیکن را به کشورش برگرداندند تا حالا به چالش تبدیل شود اما این روزها خیلی پاسخگو نیستند.

 

خبرآنلاین

۱    
آی اسپورت
2017-02-19 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر