فهرست
دو اتفاق تلخ برای شفر؛ مصدومیت وریا و مامه
دو اتفاق تلخ برای شفر؛ مصدومیت وریا و مامه

دو اتفاق تلخ برای شفر؛ مصدومیت وریا و مامه

آی اسپورت- دو انفاق تلخ برای وینفرد شفر نگرانی این سرمربی آلمانی را بیشتر از گذشته کرد. مصدومیت و خروج دو ستاره تیم نه تنها باعث گل خوردن تیم در نیمه دوم شد که نگرانی در اردوی تیم را بیش از گذشته کرد. مدافع راست در بهترین فرم ممکن مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.وریا غفوری که یکی از آماده ترین بازیکنان نیم فصل دوم استقلال است، در اواخر نیمه اول بازی با العین مصدوم شد و بین دو نیمه از زمین بازی تعویض شد. شفر به دلیل مصدومیت وریا مجبور شد خسرو حیدری را وارد زمین کند و این بازیکن بعد از مدت ها در پست دفاع راست استقلال به میدان خواهد رفت. وریا فصل قبل هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد و باید دید آیا این بار مصدومیت او جدی است یا می تواند در بازی برابر الریان بازی کند.

سرمربی استقلال مجبور شد دومین تعویض خود را به دلیل غیر تاکتیکی انجام بدهد.  بعد از مصدومیت وریا غفوری و خروج او از زمین بازی، مامه تیام هم 60 دقیقه بیشتر در زمین بازی دوام نیاورد. مامه تیام در این دقیقه بدون اینکه برخوردی با بازیکنی داشته باشد به دلیل کشیدگی عضله از زمین بازی تعویض شد تا دومین تعویض این تیم هم اجباری باشد. به نظر دلیل اصلی مصدومیت تیام در این بازی بازی های فشرده و خستگی سفرهای پرتعداد بازیکنان این تیم باشد چراکه آبی ها در طول چند هفته گذشته 3 بار از ایران و یک بار از تهران خارج شده است.

۱۴ ۱۵  
آی اسپورت
2018-03-12 20:59:00
نظر دهید

۱۵ نظر
مارال
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
میترسیدن گل بخورن جلو نمی یومدن که!!! انگار اونا میزبان بودن
حسن
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
در حالی که شفر یک تیم تماما دفاعی ساخته هواداران این تیم شعار می دادند استقلال حمله کن العین سوراخه!!!
رضا
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
۴ تیم ترسو بی عرضه داریم تو اسیا فقط بلدن ۳ تا ۳ تا بخورن .بی غیرتا متاسفم .
۸
محمدعلی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
بازی فوق العاده بدی بود بعضی بازیکنها واقعا بد بازی کردن انقدر که قابل گفتن نیست
مصطفی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
داور یه پنالتی اشتباه برای استقلال گرفت و در تصمیم گیری ها هم به استقلال لطف بیشتری داشت. اما فردا برید تمام سایتای عربی رو زیر و رو کنید ببینید این "ملت سوسمارخور" یه کلمه از داوری و مشکوک بودنش و خریدن داور حرف میزنن.
ما بی فرهنگ ترین ملت دنیاییم ولی ادعای فرهنگمون کل دنیا رو برداشته
كسري
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۹
نه اقا مصطفي ما بيفرهنگ ترين نيستيم،بلكه اين كيسه تنان هستن كه فرهنگ و شخصيت ندارن.پارسال تو مقدماتي با الهلال دوتا پنالتي براي ما نگرفتن يا تو نيمه نهائي يه گل افسايد زدن و ديدار برگشت يه خطاي بيرون رو داخل پنالتي گرفتن و يه پنالتي رو هم نيمه ي دوم برامون نگرفتن ،كدوم يكي از طرفدارهاي ما اين اراجيف كيسه هاي كثيف رو بلغور كردن!!؟؟اينها يعني اين تيم كثيف فقط همه چي رو براي خودشون ميخوان.اينها هستن كه دكل نوردي ميكنن و تو سايتهاي الهلال و الريان پلاس هستن و امار خريبين رو از اون سايتها ميگيرن .
مصی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۲
یه بچه ای هفته قبل میگفت استقلال قدرت بلامنازع فوتبال آسیا شده بیاد ببینم تحلیلش از این بازی چیه
خشایار
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۵۵
تحلیلش تویه قهوه ای بعد از دربی و صدرنشینی استقلال توی گروه مرگ آسیاس لنگی کیسه کش
۶
محسن
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
با نبود تیام، تیم ده نفره شد.تیم بدون مهاجم.تیم رقیب رسما بازی را از دایره وسط زمین شروع میکرد!! با ورود خسرو هم تیم نه نفره شد!
۷ ۱
مصطفی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
فرق استقلال شفر و منصوریان فقط یه چیزه: تیام
۴
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
فاصله زیاد یازده تای اصلی با نیمکت نشینای بی کیفیت واضح و عیانه .ورود جابرتیرخلاص ب خودمون بود .گل رو از جای خالی شده ووریا خوردیم و ایضا ساده گرفتن باقری
۷
استقلالیم با افتخاااااااار
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
تفاوت دو تیم در وجود وعدم وجود دو تکه چوب به نام قربانی وانصاری بود،یعنی روزی که این دوتا ازاستقلال برن،بهترین روز عمر من خواهد بود
۳ ۲
محسن
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
تیمهای حریف از خداشونه که بازیکنایی که اسم بردی در زمین باشند.حیف چوب خشک.
محسن
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
تیمهای حریف از خداشونه که بازیکنایی که اسم بردی در زمین باشند.حیف چوب خشک. دارم تصور میکنم خدای نکرده در یک بازی که استقلال پنج گل بزند(تاکید میکنم خدای نکرده) جابر انصاری گل سوم و چهارم و پنجم را بزند!!! چه خاکی بر سرمان بریزیم!هتریک فرضی و گلهای بی خاصیت.حتی حمید استیلی اینقدر نان گل به امریکا را نخورد که جابر نان گل دربی را خورده! اصلا چرا ما به اجبار،به اینها به چشم بازیکن فوتبال باید نگاه کنیم؟!!
ميلاد
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
نبود وريا ضربه بزرگي بود. خسرو اصلا نتونست نفوز كنه . با رفتن تيام گزينه ارسال توپ بلند هم منتفي شد. خيلي مهمه كه دفاع كناري رد بشه و ارسال كنه . بازيكن حريف رو در نيمه خود قرار ميده و امكان نفوذ رو كم ميكنه. اين خودش كلي فشار رو از روي تيم برميداره. نمونه تيم ملي كه دفاع كنار چپ و راست چندين بار در حمله شركت ميكنن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر