فهرست
دلسرد روز؛ به این استقلال امید ندارم
دلسرد روز؛ به این استقلال امید ندارم

دلسرد روز؛ به این استقلال امید ندارم

آی اسپورت - آتیلا حجازی یکی از کسانی است که اعتقاد دارند استقلال با این وضعیت آینده خوبی ندارد و نمی‌تواند مدعی قهرمانی باشد. صحبت های ناامیدانه او را درباره وضعیت استقلال بخوانید:

نمی توانم کورکورانه حمایت کنم

با یک باخت نمی‌توان در مورد یک تیم قضاوت مطمئنی داشت، ولی بحث من فراتر از این بازی است و با شرایطی که استقلال در حال حاضر با آن مواجه است، امیدی به این تیم ندارم. من مدتی پیش هم مصاحبه کردم و برخی ناراحت شدند که چرا از استقلال حمایت نمی‌کنم. من تیم استقلال را دوست دارم، ولی نمی‌توانم حمایت کورکورانه انجام دهم. استقلال و پرسپولیس باید بازیکنان طراز اول و سطح بالا داشته باشند، ولی متأسفانه این شرایط را در استقلال نمی‌بینیم.

استقلال در زمین فرمانده ندارد

پرسپولیس و استقلال مثل بارسلونا و رئال مادرید هستند که نیاز به بازیکن بزرگ و ستاره دارند. در استقلال و پرسپولیس فرصتی وجود ندارد که به یک بازیکن صفرکیلومتر دو یا سه سال زمان بدهند و سپس نتیجه‌اش را ببینند. اگر زمان بدهند که خیلی خوب است، ولی هواداران توقع نتیجه‌گیری دارند و صبر نمی‌کنند. استقلال در حال حاضر یک فرمانده در وسط زمین ندارد که تیم را رهبری کند، فردی که بازیکنان از او حرف‌شنوی داشته باشند. شاید خیلی‌ها از این حرف من ناراحت شوند، ولی باید بگویم که استقلال یک تیم معمولی و بدون فرمانده است.

یارگیری خوبی انجام نشد

من در مورد شرایط فعلی صحبت می‌کنم و ممکن است در آینده همه چیز تغییر کند که از صمیم قلب دوست دارم این اتفاق رخ دهد. استقلال پنج شش سال است که قهرمان نشده است. وقتی تیمی که چنین شرایطی دارد باید در جذب بازیکن بسیار خوب عمل کند. در چنین شرایطی نباید در تیم تغییرات گسترده صورت گیرد و نقاط ضعف با وسواس برطرف شود، اما استقلال در فصل یارگیری عملکرد خوبی نداشت و فقط بازیکنان زیادی به خدمت گرفته شد.

موفقیت ابزار می‌خواهد

استقلال در زمان منصوریان فصل را بد شروع کرد، ولی در ادامه همه چیز عوض شد، آنهم در شرایطی که خیلی‌ها تصور نمی‌کردند استقلال به روز‌های خوبی برسد. یک مربی برای نتیجه گرفتن نیاز به ابزار و بازیکن باکیفیت دارد. اگر گواردیولا به اورتون برود طبیعتاً نمی‌تواند مثل زمان حضورش در منچسترسیتی نتیجه بگیرد، چون در اختیار داشتن بازیکن طراز اول و باکیفیت برای یک مربی بسیار مهم است. امیدوارم شرایط استقلال تغییر کند، متأسفانه هواداران استقلال چند سال است که سرشان پایین است و توقع دارند که تیم‌شان قهرمان شود.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-24 17:57:00
نظر دهید

۱ نظر
تاج
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۱۳
سهمیه میگیریم به امید خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر