فهرست
ستاره‌هایی که فصل آینده در بوندس‌لیگا می‌بینید
ستاره‌هایی که فصل آینده در بوندس‌لیگا می‌بینید

ستاره‌هایی که فصل آینده در بوندس‌لیگا می‌بینید

آی اسپورت - در دوران پساکرونا زودتر از همه لیگ‌شان را شروع کردند و زودتر از همه به پایان رساندند. حالا هم پیش از دیگر لیگ‌های معتبر اروپایی به اردوی آماده‌سازی برای فصل بعد می‌روند. بوندس‌لیگا فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ پرستاره‌تر شده و بازیکنانی هستند که می‌توانند این لیگ را جذاب‌تر کنند. سایت بوندس‌لیگا ۵ ستاره‌ای که باید در فصل آینده ببینیم را انتخاب کرده است.

لروی سانه (بایرن‌مونیخ)

۶ سال از اولین حضور لروی سانه در بوندس‌لیگا در ترکیب شالکه، وقتی که فقط ۱۸ سال سن داشت، می‌گذرد. بعد از ۴ فصل بسیار موفق در انگلیس با منچسترسیتی، وینگر ۲۴ ساله لیگ برتر را ترک کرد تا راهی بایرن‌مونیخ شود و به پیشرفتش ادامه دهد. یک مصدومیت سخت رباط صلیبی باعث شد در فصلی که گذشت فقط ۱۱ دقیقه در لیگ برتر بازی کند، اما او در ۲ فصل پیش از آن همراه سیتی که قهرمان شده بود، ۲۰ گل زد و ۲۶ مرتبه گلسازی کرد. سانه انگیزه بالایی برای موفقیت در بایرن دارد و باواریایی‌ها هم با اضافه کردن او خط آتش وحشتناکی خواهند داشت.

ارلینگ هولاند (دورتموند)

مثل اینکه ارلینگ هولاند را در یک آزمایشگاه ساخته‌اند. این بازیکن ۲۰ ساله به‌طور غریزی بازیکنی گلزن است، اما انگیزه‌اش برای گلزنی طبیعی نیست. از این گذشته، برای بازیکنی تا این حد جوان عادی نیست که در ۱۵ بازی نخستش در بوندس‌لیگا موفق شود ۱۳ گل به ثمر برساند، از جمله هت‌تریک در ۲ بازی نخستش در بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان اروپا. اما هولاند این مأموریت را فصل قبل انجام داد. در مجموع هولاند پس از اینکه ژانویه از ردبول به دورتموند پیوست در ۱۸ بازی برای زنبورها ۱۶ گل زد. او آقای‌گلی فصل آینده را هدف گرفته و می‌تواند روبرت لواندوفسکی را به چالش بکشد.

روبرت لواندوفسکی (بایرن‌مونیخ)

هیچ‌وقت برای کاری که می‌خواهد انجام دهد، عجله ندارد. روبرت لواندوفسکی ستاره بایرن‌مونیخ فصل آینده وارد یازدهمین فصل حضورش در بوندس‌لیگای آلمان خواهد شد. او بهترین فصل خودش را پشت سر گذاشته است. کاپیتان تیم ملی لهستان موفق شده در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ به رکورد ۳۴ گل زده در بوندس‌لیگا برسد که بهترین آمارش به‌شمار می‌رفت. او ۴ مرتبه در ۵ فصل اخیر آقای‌گل شده است. همین الان هم بهترین گلزن خارجی تاریخ بایرن و دومین گلزن تاریخ این باشگاه با ۲۳۶ گل زده به شمار می‌رود. در تاریخ بوندس‌لیگا هم فقط گرد مولر با ۳۶۵ گل و کلاوس فیشر با ۲۶۸ گل از او بیشتر گل زده‌اند.

دایوت اوپامکانو (لایپزیش)

مردی جوان با عملکردی غیرقابل انکار که برای متوقف کردن دیگر بازیکنان این لیست تلاش خواهد کرد. دایوت اوپامکانو مدافع لایپزیش در ۲۱ سالگی در بهترین فرم دوران بازی‌اش به‌سر می‌برد. این بازیکن فرانسوی در ۸ کلین‌شیت از ۱۰ کلین‌شیت فصل قبل لایپزیش عنصر کلیدی بوده است. او یک مدافع تنومند و سرسخت مقابل بهترین مهاجمان بوندس‌لیگاست. دایوت اخیراً پاداش عملکرد خوبش را با تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۳ دریافت کرد. یولیان ناگلزمن سرمربی لایپزیش ارزش این بازیکن را پس از چهارمین فصل حضورش در بوندس‌لیگا می‌داند. دایوت همچنان دوست دارد در آلمان خودی نشان دهد و بعد به باشگاه‌های دیگر فکر کند.

کریشتوف پیانتک (هرتابرلین)

ظهور کریشتوف پیانتک هم مثل هولاند ناگهانی و چشمگیر بود، برای اینکه هم‌تیمی لواندوفسکی در ۱۹ بازی ابتدایی‌اش در جنوا موفق شد ۱۳ گل به ثمر برساند. سال ۲۰۱۸ بعد از درخشش در جنوا راهی میلان شد، چرا که در ۷ بازی ابتدایی‌اش ۹ گل زده بود و روسونری برای انتقالش درنگ نکرد. با این حال در میلان به تدریج افت کرد، در حالی که در ۵ بازی نخستش ۵ گل زد. پیانتک تصمیم گرفت راهی آلمان شود تا خودش را دوباره پیدا کند و هرتا هم گزینه خوبی بود. با اینکه در ۱۵ بازی فصل پیش بوندس‌لیگا فقط ۴ گل زده، اما می‌آید که تاج و تخت آقای‌گلی را از لواندوفسکی یا هولاند بگیرد.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2020-08-06 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر