فهرست
۲۰۲۰، سال خداحافظی کروس از تیم ملی آلمان
۲۰۲۰، سال خداحافظی کروس از تیم ملی آلمان

۲۰۲۰، سال خداحافظی کروس از تیم ملی آلمان

آی اسپورت - تونی کروس ماه مارس ۲۰۱۰ در بازی برابر آرژانتین بود که برای اولین بار پیراهن تیم ملی آلمان را به تن کرد. او جانشین توماس مولر شد و آن بازی شروعی بود بر تاریخ سازی های او در مانشافت. 9 سال بعد، کروس در اندیشه خداحافظی با بازی های ملی است. ستاره ای که با آلمان به همه افتخارات ممکن از جمله قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۴ دست یافته و تنها یک جام در ویترین افتخاراتش خالی است: جام قهرمانی ملت های اروپا.

آلمان یک سال بعد این فرصت را دارد تا یک بار دیگر عنوان قهرمانی اروپا را کسب کند و تونی کروس تبدیل به بازیکنی شود که همه افتخارات ممکن با تیم ملی کشورش را کسب کرده است. او که چندی پیش قراردادش با رئال را تا ۲۰۲۲ تمدید کرد، عنوان کرده است که در پایان قراردادش با رئال از فوتبال خداحافظی خواهد کرد اما او سال ۲۰۲۰ را برای بازنشستگی از فوتبال ملی انتخاب کرده است.

کروس در این رابطه گفت:« فکر می کنم زمان خداحافظی من با تیم ملی رسیده باشد و بعد از یورو ۲۰۲۰ دیگر برای آلمان بازی نخواهم کرد. البته عالی خواهد شد اگر این خداحافظی با قهرمانی اروپا همراه باشد؛ هرچند که می دانم کار بسیار دشواری خواهد بود. اگر قهرمان شویم، با خاطره ای خوب خداحافظی می کنم و اگر اینطور نشود، قطعا خودکشی نخواهم کرد.»

     
آی اسپورت
2019-08-05 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر