فهرست
فتحی: هواداران منتظر تیم خوب باشند
فتحی: هواداران منتظر تیم خوب باشند

فتحی: هواداران منتظر تیم خوب باشند

آی‌اسپورت- سرپرست استقلال می گوید این تیم در تهران نتیجه بازی را به السد واگذار کرد.

بازی را در تهران باختیم

من قبلا هم گفتم در فوتبال از این اتفاق‌ها زیاد می‌افتد و می‌توانیم نتیجه را جبران کنیم. بسیار تیم خوبی داریم ، خوب بازی کردیم، در خانه السد به این تیم فشار آوردیم ولی  ما بازی را در تهران باختیم. ما آن شب استقلال نبودیم و اگرنه شب قبل بسیار خوب بازی کردیم. فوتبال است و زمانی که بازی  ۲ بر یک شد  مدیرعامل السد و رییس فدارسیون فوتبال قطر کنار من  گریه می کردند و  آنها فکر می کردند بازی را ۳ بر یک  می کنیم، خودتان دید فریرا بعد از گل دوم ما چطور ۲ دستی برسرش زد. دقیقه ۴۸ دو بر یک جلو بودیم، یک نیمه فرصت داشتیم ولی اخراج چشمی باعث شد تاکتیک شفر به هم بریزد. بازی در گرما شدید و ۹۰ درصد رطوبت برگزار شد ولی دفاع با تجربه ما  اخراج شد و بازی را از تیم ما گرفت. ما گل دوم را ۹ نفره خوردیم و حتی در شرایط ۱۰ نفره هم می‌توانستیم گل سوم را بزنیم.

بازیکنان باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند

باید بازیکنان رفتار حرفه‌ای را یاد بگیرند و این متاسفانه در هیچ باشگاه ایرانی وجود ندارد. بازیکنان که پول حرفه‌ای می‌گیرند باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند. در استقلال، پرسپولیس، تیم ملی و سایر باشگاه‌ها باید این رفتارها رعایت شود. این اتفاق باید برای بازیکنان  ما درس بشود و باید یاد بگیریم. دلیل ندارد نزدیک ۱۸ قدم این‌قدر خطا بدهیم و این مسائلی است که باید یاد بگیریم. روزبه زحمت کشیده است و شاید بیشتر از همه هواداران ناراحت است. او نه شام خورد و نه صبحانه و به هرحال اتفاق‌های فوتبال غیر قابل اجتناب است. بازیکنان بزرگ هم پنالتی می‌دهند و پنالتی خراب می‌کنند و کاری‌اش هم نمی‌شود کرد.

بی‌فایدگی نویمایر و گرو در آسیا و هزینه زیادشان

ببینید من مسئولیت فنی ندارم. آقای شفر پیشنهاد کردند و به ما تاکید کردند این دو بازیکن را جذب کنیم. ما در بهترین شرایط آنها را  جذب کردیم و نمی‌توانستیم روی نظر فنی سرمربی دخالت کنیم. نویمایر تاثیرگذار است و شاید گرو هم در ادامه بتواند نظرها را تغییر بدهد. من حرف شما را قبول می‌کنم ولی در همه جای دنیا مربی باید نظر بدهد. سرمربی اعلام می‌کند من بازیکن را می‌خواهم و باشگاه موظف است برای جذب آن اقدام کند.

عمل‌کرد شفر

به نظرم اگر منحنی رسم کنید استقلال روند صعودی داشته باشد. روند استقلال را با فولاد و پارس جم نسبت به بازی شب گذشته مقایسه کنید متوجه می‌شوید شرایط این تیم خوب است. آقای شفر کارش را خوب انجام می‌دهد. استقلال همیشه در هر شرایطی و با هر پتانسیلی مدعی قهرمانی بوده است و شک نکنید امسال هم مدعی قهرمانی در هر دو جام هستیم.

خارجی‌ها می‌روند

هنوز به این نتیجه نرسیده‌ایم. شاید الحاجی گرو بتواند شرایط را تغییر بدهد. مطمئن باشید تصمیم خوب را خواهیم گرفت و کمیته فنی هم در این راه می‌تواند به ما کمک کند. هواداران دیدند ما مستحق باخت نبودیم، گل آفساید، دمای هوا و اخراج به ضرر ما بود  و می‌توانستیم برنده بازی باشیم. هواداران منتظر باشند چون مطمئن هستم همان تیم خوبی می‌شویم که آنها انتظار دارند.

 

ورزش سه

۱ ۷  
آی اسپورت
2018-09-18 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
(مدیرعامل السد و رییس فدارسیون فوتبال قطر کنار من گریه می کردند و آنها فکر می کردند بازی را ۳ بر یک می کنیم،)
اون از فتل اینم از این
جدی این کیسه کشا چی مصرف میکنن؟
لامصب کلا دائم التوهم شدن
.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
باشه خخخخ
معین
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۳۹
ما تیم خوب نمی خوایم فقط دست از سر این تیم بردارید!
۷
حمید
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۲۴
مدیر اسد بعد گل دوم کیسه گریه میکرد خدایی مردم چی فرض کردی
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۳۸
شاید بشه گفت استقلال یک جاذبه جهت شومن گری ، هوچی گری ، و توهم درخواست پرسپولیسی شدنشون این روزها عود کرده . علی منصور ، شفر ، فتح الله زاده ، فتحی ، افتخاری ، پندار تایم همگی هاله ای مشاهده کردن که هم خودشون و هم تیم رو تو رویا و گیجی برده . دوای درمان اونها هم بخاطر تحریم در دسترس نیست . به هر حال شفای عاجل از خدا برایشان آرزو داریم تا شاید استقلال دوباره تاج بشه
محمد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
معلوم نیس چرا هر کی میاد تو این تیم شومن بازیش گل میکنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
«فوتبال است و زمانی که بازی ۲ بر یک شد مدیرعامل السد و رییس فدارسیون فوتبال قطر کنار من گریه می کردند و آنها فکر می کردند بازی را ۳ بر یک می کنیم!!!»
خدایا بسه دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر