فهرست
اتفاق ویژه؛ سومین باخت پیاپی سپاهان
اتفاق ویژه؛ سومین باخت پیاپی سپاهان

اتفاق ویژه؛ سومین باخت پیاپی سپاهان

آی اسپورت – باخت 1-0 به فولاد سومین باخت متوالی سپاهان در لیگ هفدهم بود. این تیم تا 3 هفته پیش هرگز دو باخت متوالی را هم تجربه نکرده بود اما بعد از 2 شکست پیاپی در برابر ذوب‌آهن و سپیدرود با هدایت زلاتکو کرانچار که منجر به جدایی او از این تیم شد، سپاهانی‌ها امروز هم با هدایت کریم قنبری مغلوب فولاد خوزستان شدند تا برای اولین بار 3 شکست متوالی را در لیگ هفدهم تجربه کنند. سپاهان در بازی بعدی خود باید در تهران به مصاف پرسپولیس برود و با ادامه این روند، اصلا بعید نیست طلایی‌پوشان اصفهان در ورزشگاه آزادی چهارمین باخت متوالی خود را هم بپذیرند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-26 18:52:00
نظر دهید

۳ نظر
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
هفته آینده میشه چهارمیش
۶ ۱
فرهاد
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
جنازه سپاهان هم به پرسپولیس نمی بازد سپاهان 9 نفره هم در ازادی 4 تایی تان کرد. فعلا که با کمک بالا دستی ها سپاهان را نابود کردید تا بتوانید قهرمان شوید خودتان هم فهمیده بودید با بودن شیر زرد باید 10 سال دیگر هم خواب قهرمانی را ببینید . با فشار به ساسیون و وزارت صنایع پروژه تضعیف سپاهان را رقم زدید ولی کور خوندید شیر بیرار می شود و یک لقمه چپتان میکند شما هر تیمی را ببرید جلو سپاهان موش هستید بازی رفتم یادتان باشد چه لایی به اون عقاب قلابی تان زدیم
۵
محسن
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۲۰
چهار، پنج سال این پروژه طول کشیده تا به ثمر رسیده.پروژه تضعیف هر دو تیم اصفهان.از سال اخری که ساکت مدیر بود و با تطمیع مقام بالاتر،بهشت را به دانه گندمی فروخت.اصفهان بود و ثبات مدیریت.این را که حذف کنی پخی بیشتر باقی نماند.حتی قهرمانی دو سال قبل هم اتفاقی بود.سعی شد نبود مدیر قدرتمند،با علم کردن سوژه هایی مثل نویدکیا و هادی عقیلی در سایه مدفون شود.حالا که نویدکیا و عقیلی نیستند؟؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر