فهرست
درباره ذوب و مجتبی؛ لذتی که حرفش بود
درباره ذوب و مجتبی؛ لذتی که حرفش بود

درباره ذوب و مجتبی؛ لذتی که حرفش بود

آی اسپورت- تحمیلِ اولین شکست فصل به پرسپولیس، نقطه اوج لیگ شانزدهم برای ذوب‌آهن بود. تصور می‌شد مجتبی حسینی به عنوان پدیده مربیگری لیگ برتر و شاگردانش، در حال اضافه‌کردن یک نام جدید به معادله قهرمانی لیگ برتر هستند اما پیروزی‌های متوالی و نتایج درخشان، دوام چندانی در باشگاه اصفهانی نداشت و تنزل ذوب، مدت کوتاهی بعد از شکست‌دادن صدرنشین لیگ آغاز شد. شکست‌خوردن در نیمه‌نهایی جام حذفی در مسابقه نزدیک با تراکتور، ضربه‌ای بزرگ به ذوب بود و شاید روی نتایج هفته‌های بعدی این تیم در لیگ برتر نیز اثر گذاشت. آن‌ها بعد از برتری برابر فولاد در هفته هجدهم، در مقابل گسترش‌فولاد متوقف شد، به شکل ناباورانه‌ای همه امتیازهای دیدار خانگی با صبا را از دست دادند و تنها یک هفته بعد در جدالِ یک‌طرفهِ تبریز برابر تراکتورسازی سلاخی شدند. ذوب‌آهن در هشت مسابقه اخیرش در لیگ برتر، هرگز موفق نشده بیشتر از یک گل به حریف بزند و در این مسابقه تنها 5 بار دروازه رقبا را باز کرده است. بعد از مسابقه با پرسپولیس، مجتبی حسینی سقف آرزوهایش در شغل مربیگری را لذت‌بردن از فوتبال عنوان کرد و حالا سوال اینجاست که آیا او این روزها از نمایش‌های تیمش لذت می‌برد؟

سبزهای اصفهان هر دو فصل گذشته را با سکانس شیرین قهرمانی جام حذفی به پایان بردند اما واضح به نظر می‌رسد که این تیم در فصل جاری، هیچ شانسی برای کسب جام نخواهد داشت. آن‌ها از جام حذفی کنار رفته‌اند و در جدول لیگ نیز به رده چهارم سقوط کرده‌اند تا حتی برای گرفتن سهميه آسيا نيز با مشكل روبرو باشند. حقيقت آن است كه ذوب، خوب بسته نشده و در تعطیلات زمستانی نیز برای ترمیم ضعف‌ها کار چندانی انجام نداده است. جایگزین‌کردن یحیی با مجتبی حسینی، شکل ظاهری مسئله باشگاه را تغییر داده اما حتي با اين مربي جوان هم نمي‌شود جاه‌طلبي چنداني براي ذوب متصور بود. آن‌ها برای تبدیل‌شدن به یکی از قطب‌های مدعی لیگ، باید تابستان داغ‌تر و شلوغ‌تری را پشت سر بگذارند. تابستانی که ابزارهای لازم ر ا در اختیار مجتبی حسینی قرار بدهد تا شاید او دوباره به سقف آرزوهایش برای لذت‌بردن از مسابقه‌های فوتبال نزدیک شود.

  ۳  
آی اسپورت
2017-02-12 11:03:00
نظر دهید

۳ نظر
مهران
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
این بنده خدا کاره ای نیست! در ذوب آهن آذری همه کاره است!!
سامان
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
از همین جا سلامی میکنم به طرفداران از خود راضی اصفهان که فکر میکردند مانع موفقیت های بیشتر تیماشان یحیی است در حالی که ظرفیت شما در همین حده که امروز می بینید ، یحیی به تیمتون شخصیت داده بود
۱ ۱
السا
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
یحیی به ذوب آهن شخصیت داده بود؟ یحیی کجا بود وقتی ذوب آهن نایب قهرمان آسیا شد؟ هم ذوب آهن به یحیی کمک کرد هم برعکس. پرسپولیس که بنده خدا رو به خاطر باخت تو ضربات پنالتی اخراجش کرد. بهتره قبل از اظهار نظر یه کم فکر کنید البته اگه حسادت بهتون اجازه بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر