فهرست
فوری؛ مهاجری از هدایت نساجی کنار کشید
فوری؛ مهاجری از هدایت نساجی کنار کشید

فوری؛ مهاجری از هدایت نساجی کنار کشید

آی اسپورت - محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران پس از پایان بازی با صنعت نفت آبادان استعفا داد. مهاجری گفت: «این آخرین بازی بود که به عنوان مسئول فنی روی نیمکت نساجی نشستم، بیشترین از این در توان من نیست و نمی توانم تلاش کنم.» بعد از تساوی نساجی برابر نفت آبادان در قائمشهر ، رضا مهاجری سرمربی نساجی اعلام کرد که دیگر با این تیم ادامه نمی دهد. این دومین بار است که مهاجری از سرمربیگری نساجی استعفا می دهد و باید دید آیا مثل بار اول این استعفا پذیرفته نمی شود یا اینکه این بار او از سمتش کنار خواهد رفت.

اولین بار و بعد از تساوی بدون گل برابر ماشین سازی در هفته ششم رقابت های این فصل اعلام کرد که دیگر توان ادامه همکاری با نساجی ندارد. او آن زمان نسبت به اینکه هنوز کارت های بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته بود صادرنشده بود معترض بود؛ جالب است که بعد از گذشته تقریبا یک ماه از آن زمان و با وجود اینکه مدیران باشگاه نساجی اعلام کرده بودند مجوز بازیکنان این تیم را خواهند گرفت اما این اتفاق رخ نداد.

نساجی که در هفته گذشته به دلیل کمبود تجربه دروازه بان هایش امتیازهایی را از دست داده بود در روزهای گذشته علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی و پرسپولیس را به خدمت گرفت اما مشکلات باشگاه و تسویه نشدن بدهی ها باعث شد که حقیقی هم مثل قاضی و کفشگری و دو بازیکن دیگر نتواند نساجی را در دو هفته اخیر همراهی کند. مهاجری امشب و بعد از تساوی بدون گل برابر صنعت نفت آبادان بار دیگر از سرمربیگری نساجی استعفا داد چرا که همانطور که می گوید توانش را ندارد تا در این شرایط بیشتر ادامه بدهد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-10-31 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴
بابا این و تاتار و کمالوند سالی ده بار برای هواداران و تیمشان ناز می کنند انگار گواردیو هستند شما باور نکنید لوس بازی است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر