فهرست
دفاع عجیب زمانی؛ جپاروف محرومیت را گذراند
دفاع عجیب زمانی؛ جپاروف محرومیت را گذراند

دفاع عجیب زمانی؛ جپاروف محرومیت را گذراند

آی اسپورت – بحث‌ها پیرامون محرومیت سرور جپاروف همچنان ادامه دارد. بعد از مصاحبه های برانکو و پیروانی درباره جپاروف، حالا استقلالی‎‌ها هم به دنبال مقابله به مثل هستند. امروز حسن زمانی یکی از مدیران باشگاه استقلال مصاحبه کرد و مدعی شد حرکت جپاروف عمدی نبوده همانطور که خطای شدید وحید امیری روی بازیکن نفت عمدی نبوده است! زمانی همچنین معتقد است که جپاروف یک جلسه محرومیت را سپری کرده و کمیته انضباطی باید رای را برگرداند!

البته بد نیست آقای زمانی بداند که جپاروف به دلیل رفتن روی کمر بازیکن استقلال خوزستان حتی کارت زرد هم نگرفت و او به دلیل 3 اخطاره شدن و خطا در صحنه‎ای دیگر، بازی با تراکتورسازی را از دست داد و محرومیتش ربطی به آن خطای خشن ندارد!

۶۷ ۷  
آی اسپورت
2018-01-08 14:00:00
نظر دهید

۷ نظر
داریوش
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
خطای امیری چی شد، چون پروپگاندای رسانه ای لنگی حتی یک درموردش صحبت نکردید معلومه که جریمه ای براش در نظر گرفته نمیشه. ولی خطای جباروف رو هر روز جار میزنید.
ششتقلالی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۲
کیسه تو بکش کیسه کش :))))
omid
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
روزی که زمانی ادعا کرد پرسپولیس امتیاز از دست خواهد داد و تیمش بالا میاد همه بهش میخندیدیم ولی معلوم بود که حرف او نه از روی پیشگویی که از اطمینان از ارتباطات و دست های آلوده او و فدراسیون و داوران بوده. تیمی که در میدان یک رقابت سالم همیشه تیم دوم بوده ظاهراً دوباره باید اوج بگیرد. باید. به هر قیمتی.
حمید
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
البته بد نیست نویسنده این مطلب هم جرات میکرد اسم خودش رو پای مطلب مینوشت
بابا استقلال کلا 7 تا بازی خوب بوده
اینقدر ترسیدید؟؟؟؟
11
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
ترس ؟؟؟ خوب بودن؟ این توهم از کجا میاد ؟
۱
آرش از مونيخ
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
دوست عزيز، پرسپوليس دقيقا از چى بايد بترسه؟
١٤ امتياز از استقلال بالاتره ! از چيه استقلال بايد بترسه؟ اين رو خواهشا يك دفعه به من منطقى توضيح بدين اصلا ما متوجه بشيم ! هر وقت اختلاف به ٣ امتياز رسيد از ترس صحبت كنيد ! به قول خود شما تازه ٧ بازيه كه خوب شدين ! ما ٣ ساله خوبيم :) !!!
(البته هميشه تو نظراتم گفتم كه استقلال قوى باعث قوى تر شدن پرسپوليس ميشه و برعكس!)
۲
حمید در پاسخ به آرش از مونیخ و 11
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
دوستان عزیزم
منم با شما هم نظرم
به هر حال باید قبول کرد فاصله امتیازات زیاده و جبرانش واقعا سخت و تا حدی نشدنیه مگر در شرایط خاص
ولی برای خیلی از استقلالیا مثل من سواله که چرا جدیدا برانکو اینقدر رو استقلال حساس شده و مانور میده خواهشا تکذیب نکنید تو همه این سالها که برانکو رو میشناسیم اولین باره که میبینیم ایشون اینجور عصبانی میشه و وسط مصاحبه ول میکنه میره و اولین باره که میبینیم ایشون اینقدر در مورد تیم حریف حرف میزنه واقعا بی سابقست
قبول بفرمایید که ایشون واقعا خیلی با استرس در مورد استقلال حرف میزنن جدیدا و این در حالیه که خود ما استقلالیا قبول داریم که فاصله موجود جبرانش خیلی سخته وانگهی که خود شما زمان دنیزلی و مرفاوی اختلاف 12 امتیازی رو جبران کردید و در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست
ممنون که نظر دادید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر